Ewel0na z „Warsaw Shore” pochwaliła się nosem po operacji: „Idealny!”. Różnica przed i po jest spora

Ewelona - nos

Ewelona - nos

Ewelina Kubiak, znana bardziej jako EwelOna, gwiazdka kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy, pochwaliła się nowym nosem. Zobaczcie, jak wygląda po operacji plastycznej.

Ewelina Kubiak znana jest dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Przez wiele osób uważana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych osób w tym reality-show. Od samego początku dała się poznać jako bardzo szalona dziewczyna, przed którą nie stoją żadne ograniczenia.

Ewel0na uwielbia imprezować i poznawać nowych ludzi. Jej zachowanie, choć ma swoich zwolenników, często krytykowane jest również przez sporą część widzów. Zarzuca się jej często zbyt ordynarne zachowanie, które nie przystoi kobiecie.

Kubiak oprócz udziału w programie łapała się innych zajęć. Wystąpiła m.in. na Fame MMA, gdzie zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, którą rozłożyła na łopatki. Wiedzie także prym w reklamowaniu produktów. Niedawno wydała swój kolejny singiel – Tylko miłość.

Ewel0na zoperowała nos. Zdjęcia przed i po

Ewelina jest też chodzącą metamorfozą. Kiedy zaczynała w show-biznesie, wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Fani show pamiętają ją jako brunetkę o nieco krąglejszych kształtach. Z biegiem czasu zeszczuplała, zmieniła kolor włosów, a także bardzo się zaprzyjaźniła z medycyną estetyczną. Tylko w tym roku celebrytka zoperowała sobie piersi, zrobiła liposukcję, i jak się okazuje, poprawiła nos. Zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat.

Ogłosiła w social mediach, że w klinice w Turcji, spełniła swoje wielkie marzenie i pokazała kolaż z cyklu przed i po:

Mój nowy nos! Od zawsze miałam dwa profile inne, z jednej strony mały nosek, a z drugiej wielka kicha. To był mój kompleks od dzieciństwa, którego już się pozbyłam dzięki najlepszemu lekarzowi. Dziękuje z całego serca! Jest idealny!

To jednak jeszcze nie koniec planów Ewel0ny na modyfikowanie ciała. Kilka miesięcy temu w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że w planach ma także korektę pośladków.

Podczas zabiegu w Turcji gwiazda Warsaw shore nie była sama. Operację zafundował sobie również jej partner. Na razie jednak nie wiadomo, co dokładnie sobie poprawił.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda nos Ewel0ny po operacji plastycznej.


Ewelina Kubiak - operacja nosa

Ewelina Kubiak - operacja nosa

Ewelona

Ewelona

Ewelona

Ewelona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×