Nie poznacie Eweliny z Warsaw Shore po kolejnej operacji plastycznej. Tym razem przesadziła?

Ewelina z Warsaw Shore zmieniła kolor włosów na blond

Ewelina z Warsaw Shore zmieniła kolor włosów na blond

Ewelina z Warsaw Shore po operacji podbródka

Wygląd Eweliny z Warsaw Shore uległ ogromnej zmianie od początku jej pobytu w Warszawie. Gwiazda Warsaw Shore przyznaje bez skrupułów, że poprawiła to i owo. Tym razem nie wszystkich zachwyciła swoją metamorfozą. Zmiany w jej twarzy dotyczą podbródka.

Celebrytka pochwaliła się na Facebooku swoim ostatnim zabiegiem. Poprawiła sobie brodę, aby wyglądać jeszcze lepiej. Jest dumna z wyglądu i czuje się z nim dobrze.

Obiecałam, ze powiem Wam co jeszcze zmieniałam aby mieć taki efekt jak teraz 🙂  Mianowicie Monika Bednarz zadbała także o moja brodę 🙂 Tak jest ! Taki wydawałby sie mały szczegół a zobaczcie jak wydłuża i uwydatnia rysy twarzy 🙂 Lokujcie na zdjecie przez i po 🙂  Różnica jest diametralna, prawda? ❤️❤️ – napisała na swoim Facebooku gwiazda show MTV.

Opinie fanów są podzielone. Niektórzy twierdzą, że to korzystna przemiana. Większość jednak ma odmienne zdanie.

Wszędzie pompowana, tylko wbić szpilkę i się cała rozlejesz jak dmuchana lala. – komentarz jednego z obserwatorów Eweliny

Ewelina, idź do „Projektu Lady” i tam odkryjesz swoje prawdziwe piękno, bo teraz wydaje Ci się, że do tego dążysz tymi swoimi metamorfozami, ale nie do końca, śledzę twoją karierę od 1 sezonu WS i pamiętam ten twój śmiech, te zabawne sytuacje i nie wyglądałaś źle, schudłaś spoko, ale ta cała przemiana jest przesadna, bo prawdę mówiąc przerabiasz wszystko, co masz, a wystarczyło schudnąć i byś była naturalną pięknością – pisała fanka.

Proszę, obiecaj że za 20 lat wstawisz swoje zdjęcie. Jestem ciekawa jak długo można lifftingować swoją twarz, żeby wyszedł efekt Michaela Jacksona. – zakpiła obserwatorka.

Przyznajemy szczerze, że gdyby nie podpis pod zdjęciem nigdy nie powiedzielibyśmy, że kobieta na zdjęciach to Ewelina z Warsaw Shore. Czy przypadkiem nie powinna już powiedzieć „stop” operacjom plastycznym?

Zobacz: Ewelina i Paweł z „Warsaw Shore” rozstali się?

Ewelina z Warsaw Shore po operacji brody

Ewelina z Warsaw Shore po operacji brody

Ewelina z Warsaw Shore - operacje plastyczne

Ewelina z Warsaw Shore – operacje plastyczne

Ewelina z Warsaw Shore przed operacjami plastycznymi

Ewelina z Warsaw Shore przed operacjami plastycznymi


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×