Wirtualna Polska

Pierwsza gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” ujawniona! O jej niemoralnej propozycji usłyszała cała Polska!

Pierwsza gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” ujawniona! O jej niemoralnej propozycji usłyszała cała Polska!

Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber pierwszą ujawnioną uczestniczką nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest gwiazda, która wystąpi w 12 sezonie show Polsatu? Aktorka, piosenkarka i bohaterka głośnej publikacji Faktu, w której opowiedziała o niemoralnych propozycjach, jakie otrzymywała od producentów.

Wirtualna Polska

Zdecydowanie największym hitem Polsatu od 2014 roku jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na jesieni stacja wyemituje 12 sezon muzycznego show, w którym znani bardziej lub mniej artyści wcielają się w największe tuzy polskiej i światowej sceny muzycznej. Dzięki imponującym metamorfozom przez chwilę mogą poczuć się jak Whitney Houston, Jennifer Lopez czy Zenek Martyniuk. Wiemy już, że w nadchodzącej edycji widowiska o Złotą Maskę zawalczy 33-letnia Ewelina Ruckgaber.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Polska aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, wokalistka i prezenterka. Swoją przygodę sceniczną zaczynała w DK Sródmieście w Warszawie w kabarecie Hoża 41. Zadebiutowała w 1998 roku w telewizyjnym hicie, serialu Tata, a Marcin powiedział. Największą popularność przyniosła jej główna rola w serialu paradokumentalnym Gliniarze, emitowanym od 2016 r. w Polsacie. Ponadto znana z roli Rudej w kinowym przeboju Wojciecha Smarzowskiego Drogówka. Jako wokalistka występowała w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel Świata widzenie. Uwielbia tańczyć, jest miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłka nożną.

Dotychczas największy medialny rozgłos Ewelinie zapewnił wywiad dla Faktu z marca 2018 roku, w którym otwarcie przyznała, że wielokrotnie otrzymywała niemoralne propozycje od producentów filmowych i telewizyjnych, którzy w zamian za szybkie „randki” obiecywali jej złote góry. Na szczere wyznanie zdobyła się w ramach szeroko komentowanej akcji #MeToo.

Spotkałam się nie tylko z propozycjami roli przez łóżko, ale także z próbą molestowania seksualnego. Ktoś powiedział mi, że jeśli „spełnię jego oczekiwania” to moja rola się rozwinie. Oczywiście odmówiłam, rola się nie rozwinęła, a moja postać została szybko usunięta. Dla młodej aktorki, która jeszcze nic nie znaczy, taki donos oznaczałby prawdopodobnie koniec z zawodem – powiedziała Ruckgaber o molestowaniu seksualnym na planie jednej z polskich produkcji.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ewelina Ruckgaber nie skorzystała z żadnej „łatwej oferty”, a wszystko to, co osiągnęła zawdzięcza tylko i wyłącznie ciężkiej pracy i ogromnemu talentowi, o którym wkrótce będą mogli przekonać się widzowie Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Czekamy na kolejne nazwiska. Plotki głoszą, że w show ma wystąpić Ewelina Lisowska. Ciekawe, ile jest w nich prawdy…

View this post on Instagram

@ewelinaruckgaber_official uczestniczką XII edycji @twojatwarzbrzmiznajomo Polska aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, wokalistka i prezenterka. Swoją przygodę sceniczną zaczynała w DK „Sródmieście” w Warszawie w kabarecie „Hoża 41”. Zadebiutowała w 1998 roku w telewizyjnym hicie, serialu „Tata, a Marcin powiedział”. Największą popularność przyniosła jej główna rola w serialu paradokumentalnym @gliniarze, emitowanym od 2016 r. w @polsatofficial . Ponadto znana z roli Rudej w kinowym przeboju Wojciecha Smarzowskiego „Drogówka”. Na deskach teatru zagrała w spektaklach: „Król Maciuś I” w reż. C. Domagały, „Testament psa, czyli historia o miłosiernej” w reż. R. Brzyka i „Świadectwa wzlotu, upadku, wzlotu, wzlotu, wzlotu, upadku itd. Antka Kochanka” w reż. S. Majewskiego. Jako wokalistka występowała w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel „Świata widzenie”. Uwielbia tańczyć, jest miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłka nożną. Cieszymy się, że z nami jesteś! Dajcie znać w jakiej postaci chcecie zobaczyć Ewelinę! #ttbz #ttbz12 #polsat #jesien2019 #uczestnicy fot. @bastekczernek

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Joanna Koroniewska przyłapana z córkami na spacerze! Janinka jest już prawie jej wzrostu!

Wirtualna Polska

Zobacz: Oburzony Maciej Dowbor publicznie komentuje testament swojej matki: “Jak możesz?!”

Zobacz: Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska całują się na uroczystej premierze! Tak namiętnych zdjęć jeszcze nie mieli!


Ewelina Ruckgaber

Ewelina Ruckgaber

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Ewelina Ruckgaber

Ewelina Ruckgaber

Ewelina Ruckgaber  - gwiazdy na premierze samochodu

Ewelina Ruckgaber - gwiazdy na premierze samochodu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×