Szukaj

Była synowa sprawiła przykrość Zenkowi Martyniukowi. Ostatecznie odcięła się od rodziny króla disco-polo

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Ewelina Martyniuk podjęła decyzję i całkowicie odcina się od rodziny byłego męża. Dla Zenka to podobno prawdziwy cios. Co postanowiła?

Zenek Martyniuk ma za sobą bardzo trudny czas. Chociaż muzycznie nieprzerwanie odnosi kolejne sukcesy, to sen z powiek spędzają mu problemy z synem. Daniel jest jedynym dzieckiem króla disco-polo i jego żony Danuty. Nie oszczędzał ojca, ściągając na siebie kolejne kłopoty. Dopuścił się kilku wykroczeń, przez które musiał stanąć przed sądem – na Instagramie nie miał litości dla znajomych z branży, skrytykował nawet hotel, w którym nigdy nie był.

Największą traumą dla rodziny Martyniuków okazał się rozwód Daniela i Eweliny. Byli małżonkowie nie rozstali się w pokojowej atmosferze, a młody Martyniuk cały czas dolewał oliwy do ognia swoimi publikacjami w internecie. Również jego mama nie szczędziła przykrych słów pod adresem swojej byłej synowej. W związku z tym cała rodzina przez kilka tygodni gościła na okładkach większości kolorowych gazet.

Ewelina Martyniuk rezygnuje z nazwiska męża

Ewelina Martyniuk po rozwodzie tygodniami nie zabierała głosu i nie komentowała żadnych zaczepek ze strony swojego byłego męża i byłej teściowej. Dopiero po pewnym czasie wydała oficjalne oświadczenie, w którym stanowczo zaznaczyła, że jeżeli nadal będzie przez nich obrażana, to wyciągnie prawne konsekwencje.

Zenek Martyniuk nie chciał za bardzo wypowiadać się na temat tego, co dzieje się w życiu jego syna. Ostatnio jednak wydawać by się mogło, że rodzinne stosunki pomiędzy Eweliną a rodziną Martyniuków poprawiły się. Matka małej Laury nie utrudnia im kontaktów z wnuczką, a muzyk jest zachwycony uroczą dwulatką.

Jest moim najukochańszym skarbem. Mądrym i ślicznym. Jak wchodzę do sklepu z zabawkami, od razu patrzę, co mogę kupić, co by jej się spodobało – wyznał Martyniuk w „Dobrym tygodniu”.

Dla Eweliny Martyniuk małżeństwo z Danielem od początku nie było łatwe. Po zakończeniu relacji chce dopełnić wszystkich formalności, aby definitywnie odciąć się od byłego męża. Osoba z jej otoczenia zdradziła, że już rozpoczęła procedurę zmiany nazwiska.

Dla niej to symboliczne zamknięcie trudnego czasu, o którym chciałabym zapomnieć – mówi znajoma Eweliny magazynowi „Na żywo”.

Dla rodziny Martyniuków to podobno prawdziwy cios, szczególnie dla Zenka, który z wnuczką jest niezwykle związany i cały czas liczył na to, że relacje z byłą synową będą szły w dobrą stronę.


Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Ewelina Golczyńska z córką w świątecznej sesji

Ewelina Golczyńska z córką w świątecznej sesji

Ewelina Golczyńska z córką w świątecznej sesji

Ewelina Golczyńska z córką w świątecznej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×