Szukaj

Jeden szczegół w oświadczeniu Eweliny Martyniuk zasługuje na szczególną uwagę. To pokazuje, jak bardzo nie lubi byłego męża

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk

Ewelina, była żona Daniela, wydała oficjalne oświadczenie, w którym komentuje zachowanie rodziny Martyniuków. Jeden szczegół zasługuje na szczególną uwagę. To pokazuje, jak bardzo nie lubi swojego dawnego męża.

Ewelina i Daniel w zeszłym roku zostali rodzicami. Powitali na świecie córeczkę, Laurę. Chociaż wydawałoby się, że dziecko scementuje związek, tak się nie stało. W połowie września Martyniukowie spotkali się na sali rozwodowej. Po dwóch latach postanowili zakończyć swoje małżeństwo.

Gdy sprawa dobiegła końca, każdy z byłych małżonków poszedł w swoją stronę: Ewelina wróciła do domu, Daniel znalazł czas, by porozmawiać z dziennikarzami.

Syn Zenka Martyniuka w rozmowie z Twoim Imperium wypowiedział się na temat rozstania z żoną. Powiedział, że chociaż być może jego była ukochana go kochała, w jego ocenie za bardzo słucha się mamy, która doprowadziła do rozpadu tej relacji:

Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej jej zależało na kasie i życiu w blasku fleszy. Jej rodzina też jest specyficzna. To właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa — już była teściowa — nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem.

Ewelina Martyniuk odcina się od rodziny byłego męża. Jak się podpisała?

Ewelina bardzo długo nie wypowiadała się na temat zachowania byłego męża i jego mamy. We wtorkowy poranek wydała oficjalne oświadczenie, w którym podziękowała za liczne słowa wsparcia. Poprosiła o uszanowanie prywatności i napisała, że nie będzie komentować zachowania Daniela i jego bliskich. Zaznaczyła, że wszystko ma jednak swoje granice:

Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne.

Była żona Martyniuka podpisała oświadczenie panieńskim nazwiskiem:

Z poważaniem, Ewelina Golczyńska.

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić…

Opublikowany przez Ewelinę Eweliną Wtorek, 29 września 2020

Ten drobny szczegół pokazuje, jak bardzo mama Laury nie lubi byłego męża.


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×