Szukaj

Znajomi żony Martyniuka odsłaniają kolejne kulisy afery rozwodowej. Ewelina to przemilczała

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk odesłała rzeczy byłej teściowej. Dlaczego to zrobiła? Znajomi byłej żony Martyniuka odsłaniają kolejne kulisy afery rozwodowej.

Daniel i Ewelina Martyniukowie dwa lata temu wzięli ślub, po którym zaprosili gości na spektakularne wesele. Nie brakowało pięknej kreacji panny młodej, osób znanych z pierwszych stron gazet, a także prezentów, na których temat rozpisywała się prasa. Kilka miesięcy później na świat przyszła córka nowożeńców, Laura.

Chociaż wydawałoby się, że dziecko scementuje relację Martyniuków, tak się nie stało. W połowie września spotkali się na sali rozwodowej, a sąd zakończył ich małżeństwo. Gdy sprawa dobiegła końca, każdy z nich poszedł w swoją stronę: Ewelina wróciła do domu, Daniel znalazł czas, by wymienić kilka słów z dziennikarzami. Opowiedział m.in. o powodach rozstania.

Ewelina Martyniuk odsyła wózek i pierścionek. Znajomi komentują

Była żona Martyniuka bardzo długo się nie wypowiadała publicznie. Dopiero we wtorek przerwała milczenie. Wydała oświadczenie, w którym napisała, że nie chce komentować zachowania Daniela i jego matki, nie będzie odnosić się też do publikacji na ten temat. Podkreśliła, że wszystko ma jednak swoje granice i mogą spotkać się w sądzie.

Kilka godzin później media obiegły kolejne informacje. Okazało się, że Ewelina nie tylko wydała oświadczenie, ale także odesłała Danucie Martyniuk prezenty, które od niej otrzymała. Mowa o luksusowym wózku i pierścionku rodowym, którego zwrotu żona Zenka jeszcze niedawno się domagała:

Daniel dał jej mój pierścionek, który ma ponad sto lat. Ciekawe czy go zwróci. Chciałabym kiedyś dać go Laurze. […] Wysyłamy jej pieniądze, bo Daniel nie pracuje. Kupiłam też wózek za 12 tysięcy złotych. Ewelina nas omotała wszystkich i na początku jej wierzyliśmy, ale okazała się niezłym ziółkiem.

Wygląda na to, że Ewelina nie chce, by cokolwiek łączyło ją z rodziną byłego męża. Potwierdzają to też jej znajomi, którzy w rozmowie z Super Expressem mówią, że Martyniuk planuje skupić się na wychowywaniu córki:

Laura dodaje jej sił. A dziecko może jeździć w zwykłym, tanim wózku. Nie to jest dla niego najważniejsze, tylko miłość, spokój i bezpieczeństwo — komentują w tabloidzie.

Gdy Ewelina próbuje domknąć sprawy, Daniel relaksuje się w Gdyni, o czym poinformował na Instagramie, publikując zdjęcie prosto z plaży.

View this post on Instagram

#gdynia #orłowo #smokefish #smokehouse #sea #heavyclouds

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on


Danusia i Ewelina Martyniuk

Danusia i Ewelina Martyniuk

Ewelina Golczyńska (Martyniuk) uwielbia konie

Ewelina Golczyńska (Martyniuk) uwielbia konie

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Dodaj komentarz

 • nina pisze:

  danka danka siara

 • Gość pisze:

  Po przeczytaniu tych cytatów to widać, że pani Ewelinie zależy na rozgłosie a ta sytuacja jeśli to nie był kurier tego dowodzi.
  Mając taką urodę i znając dotychczasowe bez odpowiedzialności prowadzone życie Daniela Bardzo się jej dziwię, że dążyła do ślubu.
  Daniel jest nie odpowiedzialny ale i taki był.!!! Taraz się nie zmienił raptem?
  Martyniukowie by i tak jej pomagali finansowo bez ślubu… TO proste
  To po co ten ślub był?
  Po co te gierki? Dla pieniędzy?
  Skoro tak szybko był rozwód to do siebie nie pasowa i.
  A skoro pani Ewelina uważa się za mądrzejszą i odpowiedzialną to po co wiązała się z nie odpowiedzialnym człowiekiem?
  To było jej znane…

 • Gość pisze:

  Wiocha. Pani Martyniukowa typowa baba ze wsi. Tragedia

 • Gość pisze:

  Brawo P. Ewelino jest Pani piękną i mądrą kobietą na pewno znajdzie sobie prawdziwą miłość i szczęście czego Pani i córeczce z całego serca życzę Pani rodzina może być dumna z Pani.

 • Gość pisze:

  Dance się w głowie poprzestawiało jak można odebrać prezenty? SZOK !!!! W głowie się nie mieści .

 • gość pisze:

  Masakra jak pieniądz może z ludzi pustych zrobić Ewelina do góry głowa jesteś wspaniałą mamą i piękną kobietą

 • Gość pisze:

  Rodzina zielonych oczu to żenada roku

 • Gość pisze:

  Witam. Jak pani nie jest wstyd .Prezenty sie daje to sie nie odbiera .Szczegolnie wozek wnuczusi.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×