Szukaj

Ewelina grozi rodzinie Martyniukow odcięciem kontaktu z córka: „Dość tych kłamstw i obłudy”

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk przed rozwodem wysłała wiadomość do swojej teściowej. Odpowiedziała na medialne zaczepki i napisała, jak Danusia i Zenek mają się zachowywać, by nie stracić kontaktu z wnuczką. To już gra o wszystko.

Daniel Martyniuk rozwiódł się ze swoją żoną, Eweliną. Do białostockiego sądu przyszedł wraz z mamą, Danusią, która odmówiła składania zeznań w sprawie. Żona Zenka Martyniuka czas trwania rozprawy spędzała przed budynkiem, gdzie rozmawiała z dziennikarzami. Odpowiadała na nurtujące ich pytania i zdradziła m.in., że wcale nie chciała, by jej syn poślubił matkę swojej córki:

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała Danuta przed kamerami „Faktu”.

Danuta Martyniuk pokazała wiadomość od Eweliny. Co napisała?

Danuta nie tylko wypowiedziała się na temat byłej synowej i jej rodziny, ale także ujawniła treść wiadomości, jaką dostała od Eweliny jeszcze przed rozwodem. Chociaż panie do niedawna się bardzo lubiły, ten SMS nie pozostawia złudzeń, że ich relacje bardzo się ochłodziły.

Była żona Daniela ma żal do jego rodziców, że ci nie potrafią zapanować nad występkami syna. Boli ją też fakt, że Martyniukowie rzekomo ukrywają romans syna:

Do niedawna, tak jak obiecywaliście, liczyłam, że weźmiecie się za Daniela porządnie, przestańcie finansować jego nałogi i kolejne zachcianki. Przestańcie ukrywać i zwalać winę na innych za jego postępowanie. Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną. Nigdy nie czułam się tak potwornie upokorzona i to przez osoby, które traktowałam jak własną rodzinę. Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? Jak Wam ufać, skoro oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki? Nie będę tego dłużej tolerować i dla dobra Laury proszę Was, abyście powstrzymali się od jakichkolwiek wypowiedzi w mediach na temat mój i Laury. Tak, jakbyśmy nie istniały – zaczęła swoją wypowiedź Ewelina Martyniuk.

Ewelina Martyniuk dodaje, że prawdopodobnie zmieni nazwisko. Chce by Daniel jak najszybciej zniknął z życia jej i jej córeczki. Pisze, że doniesienia medialne negatywnie wpływają na jej rodzinę, która przestała ufać Martyniukom:

Boję się o życie Laury i swoje. Boję się o zdrowie rodziców, którym serce pęka patrząc na to, co wyprawia Daniel i co dowiadują się z gazet, co mówicie. Po ostatnich doniesieniach medialnych czujemy się wszyscy oszukani i straciliśmy zaufanie do Was. Nie oczekuję przeprosin, bo one nic nie zmienią.

Była żona Daniela podkreśla, że w przyszłości zastanowi się nad formą spotkań z Laurą, które na ten moment chce ograniczyć. Ma już dość kłamstw, jakie pojawiają się na ten temat. Postawiła Martyniukom twarde warunki:

 Nie pozwolę, abym ani ja ani Laura była używana do naprawiania Waszego wizerunku, zepsutego przez Waszego syna Daniela. Jeżeli przeczytam, że obrażacie mnie i mówicie kłamstwa, będę dementować oficjalnie. Dość tych kłamstw i obłudy. Dość wstydu i stresu. Nie pozwolę siebie obrażać i niszczyć życia mi i Lali. Dość już przykrości i wylanych łez. Chcę, aby Laura wychowała się w spokoju i zrobię wszystko, aby tego zaznała. Jeżeli chcecie uczestniczyć w życiu Laury, to zadbajcie o to zgodnie z moją prośbą.

Ewelina dodaje, że nie wybaczy byłemu mężowi. Chce, by zniknął z jej życia jak najszybciej, bo nienawidzi go za wszystko, co zrobił i jej i ich córce.


Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×