Szukaj

Ewelina Martyniuk chce pozbyć się nazwiska męża: „Nie jest godny, by być ojcem mojej córeczki”. Ostro!

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk po rozwodzie z Danielem podjęła decyzję o zmianie nazwiska na panieńskie. O swojej decyzji opowiedziała w tabloidzie. Nie przebierała przy tym w słowach.

Ostatnio rodzina Martyniuków nie może odetchnąć. W ich życiu od kilku miesięcy skandal goni skandal. Wszystko to za sprawą najmłodszego członka rodziny, czyli 31-letniego Daniela. Od jakiegoś czasu mężczyzna ma kłopoty z prawem, a swoim zachowaniem w social mediach prowokuje wiele osób, których nawet nie zna. Syn króla disco-polo kilka dni temu definitywnie rozstał się ze swoją żoną Eweliną. Niestety również ze swojego rozwodu zrobił bardzo medialne wydarzenie.

Ewelina i Daniel wzięli ślub niespełna dwa lata temu. Zakochani mieli bardzo huczne wesele, na którym nie brakowało gości z pierwszych stron gazet. Kilka tygodni po ceremonii prasę obiegła informacja o tym, że nowożeńcy spodziewają się dziecka. Na świat przyszła ich córeczka Laura. Niestety ich sielanka nie trwała długo. Młodzi nie mogli się dogadać i kilkukrotnie rozstawali się i do siebie wracali. Temu wszystkiemu towarzyszył medialny szum. W ostatnim czasie sprawy zaszły zdecydowanie za daleko i żona młodego Martyniuka postanowiła złożyć papiery rozwodowe. Małżeństwo rodziców Laury zakończyło się podczas pierwszej rozprawy rozwodowej. Sąd za rozpad związku obwinił młodego skandalistę i nakazał mu płacić alimenty zarówno na córkę, jak i byłą żonę.

Ewelina Martyniuk chce się pozbyć nazwiska męża

Daniel Martyniuk i jego matka Danuta zrobili z rozwodu prawdziwe medialne show. Pod białostockim sądem żona króla disco-polo chętnie udzielała wywiadów i zdradzała szczegóły dotyczące małżeństwa swojego syna. Pokazywała Sms-y od byłej synowej, oraz podważała wysokość należących się jej alimentów.

Była żona Daniela długo milczała i nie odpowiadała na żadne zarzuty ze strony swojego byłego męża i teściowej. Jedynym jej głosem w tej sprawie są wiadomości, które ujawniła Danuta Martyniuk. Ewelina Martyniuk po kilku dniach od rozwodu postanowiła porozmawiać z dziennikarzami Super Expressu. Zdradziła im jakie ma plany.

Wierzę, że niebawem pozbędziemy się nazwiska, które jest dla nas olbrzymim ciężarem i wypominaniem. Daniel nie jest godny być ani moim mężem, ani na pewno ojcem mojej kochanej córeczki. Nie jest i nie będzie przykładem, dlatego chcę jak najszybciej, aby zniknął z naszego życia.

Ze słów Eweliny wynika, że nie tylko ona sama chce powrócić do swojego panieńskiego nazwiska, ale nie chce też, aby jej córka nosiła nazwisko swojego ojca. Daniel, jak na razie nie odniósł się do planów swojej byłej żony.


Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?

Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?

Ewelina Golczyńska (Martyniuk) uwielbia konie

Ewelina Golczyńska (Martyniuk) uwielbia konie

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Zenek jedyny normalny w tej rodzinie, Danka i synalek mają wyraźne sznery.

 • SuperGirl pisze:

  Wcale się jej nie dziwię. Synulek wdał się w mamusię. Widać że chce zostać pato-celebrytą bo pierze rodzinne brudy w internecie. Matka jak i syn bez klasy. Co to za babcia która rzyga kupnem wózka za 12 tysięcy i Synulek który pisze gdzie ja miałem oczy. A co nie wiedziałeś z kim się żenisz co robisz, a przed wszystkim skąd się biorą dzieci? To żenujące wychować takie syna, mając z nim tyle problemów i bronić go, mimo że nie raz się prasa rozpisywała. Ewelina powinna go pozwać bo nie ma prawa ją ciągle obrażać i wstawiać jej wizerunku i ośmieszać, szkoda dziewczyny. Widać że chłopak chwiejny emocjonalnie i nie jeden jeszcze problem rodziców z nim czeka. Współczuję. A pani Danuta wstyd. Szkoda że o pani nikt nie mówił że chwyciła pani Zenka na dziecko, to bardzo słabe wobec swojej synowej.

 • Gość pisze:

  Popieram Wojciecha w 100 %.

 • Gość gość pisze:

  Dziewczyno jak najszybciej odetnij się od tych toksycznych ludzi ten były mąż nie jest godny twojej uwagi zacznij żyć jak ludzie normalni masz wspaniałą córeczkę

 • Danuśka pisze:

  a i dobrze!

 • Jola pisze:

  Dziewczyna ma rację ,że chce wrócić do swojego nazwiska powinna pozbawić takiego ojca praw rodzicielskich ,Pani Danuta jest niezłym żółtkiem z pazurem.Szkoda Zenka

 • Wojciech pisze:

  Zenek kogo ty utrzymujesz??? Danka i syn tylko wstyd ci przynoszą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×