Szukaj

Ewelina Lisowska od początku żałowała przeprowadzki do Warszawy. Właśnie spotkało ją coś bardzo przykrego

Ewelina Lisowska straciła cenny przedmiot podczas wyprowadzki z Warszawy

Ewelina Lisowska straciła cenny przedmiot podczas wyprowadzki z Warszawy

Ewelina Lisowska zdecydowała, że jednak nie zostanie w Warszawie. Życie w stolicy od początku jej nie przekonywało. Kiedy wyjeżdżała z miasta, przytrafiło się jej coś przykrego. Zobaczcie.

Ewelina Lisowska, bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, i na czas zdjęć do show, zdecydowała się opuścić ukochany Wrocław i przenieść do Warszawy. Bardzo szybko tej decyzji pożałowała. Przekonała się, że stolica nie jest miejscem, w którym mogłaby zamieszkać na dłużej.

Zobacz: Viki Gabor padnie z wrażenia, a Roxie Węgiel zzielenieje z zazdrości! Ewelina Lisowska rozpłynęła się nad gwiazdą Eurowizji Junior [WIDEO]

Ewelina Lisowska – wyprowadziła się z Warszawy i straciła komputer. Jak to się stało?

O całym przykrym wydarzeniu Lisowska poinformowała na swoim Instastory. Tam napisała, że kiedy wyjeżdżała ze stolicy, z dachu jej samochodu spadł jej komputer, który tam zostawiła w ferworze wyprowadzki.

Podała dokładnie miejsce, gdzie wspomniany sprzęt mógłby zostać odnaleziony i dokładnie opisała jego wygląd, dodając, że adres zwrotu można znaleźć na fakturze, która jest w opakowaniu razem ze sprzętem.

Poprosiła ewentualnego znalazcę o zwrot komputera, mimo że wątpi, iż odzyska własność.

Zobacz: Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Z blondem jej do twarzy?

Ewelina Lisowska straciła komputer

Ewelina Lisowska straciła komputer

Taki sprzęt, to nie lada strata, ponieważ model, który opisuje w story artystka, kosztuje około 4 tysiące złotych. Do tego dochodzi wartość, jaką jest zawartość komputera. W przypadku piosenkarki, mogą to być chociażby nowe utwory czy tez niepublikowane zdjęcia.

Ewelina Lisowska - taki komputer straciła

Ewelina Lisowska – taki komputer straciła

Ewelina Lisowska nie była zadowolona z życia w stolicy. Dlaczego?

Przypominamy, że Ewelina Lisowska od początku nie była przekonana, co do życia w Warszawie. W jednym z wywiadów,których udzieliła naszej reporterce powiedziała:

Mieszkam tutaj drugi raz. Przeprowadziłam się do Warszawy, kiedy występowałam w „Tańcu z Gwiazdami” na czas trwania programu. Stolica niczym mnie nie zaskoczyła i niczym mnie nie zachęca do dalszego mieszkania tutaj, więc na pewno po programie wrócę w swoje strony, na Dolny Śląsk. Tam jest moje serce, tam jest moje miejsce.

No i teraz, kiedy zdecydowała się wrócić do domu, spotkała ją taka przykra przygoda. Mamy nadzieję, że piosenkarka jednak odzyska swoją stratę.

Zobacz: Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: “Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło? [WIDEO]


Ewelina Lisowska straciła komputer

Ewelina Lisowska straciła komputer

Ewelina Lisowska - taki komputer straciła

Ewelina Lisowska - taki komputer straciła

Ewelina Lisowska - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Ewelina Lisowska - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×