Szukaj

Ewelina Lisowska w Opolu pokazała sporo, ale dopiero teraz poszła na całość. Foto w bikini rozpala wyobraźnię

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska na wakacjach we Włoszech kusi swoją piękną sylwetką. Gwiazda zamieściła zdjęcie w bikini. Wygląda zjawiskowo.

Ewelina Lisowska niespełna dwa tygodnie temu oszałamiała na opolskim festiwalu w kreacji, która odsłaniała naprawdę dużo. Tym razem pokazała jeszcze więcej. Pochwaliła się swoją figurą w pełnej okazałości i, co tu dużo mówić, błyszczała. Ciężkie treningi przyniosły imponujące efekty.

Ewelina Lisowska w bikini na włoskiej plaży

Piosenkarka 23 sierpnia świętowała swoje 29. urodziny w Bułgarii, a teraz wyskoczyła na krótkie wakacje do Włoch. Obecnie regeneruje siły przed sezonem koncertowym w prowincji Salerno na wybrzeżu morza Tyrreńskiego. Póki może, korzysta ze słonecznej pogody i wypoczywa nad wodą, prężąc swoje wysportowane ciało, choć bierny odpoczynek nie do końca jest jej ulubioną formą relaksu.

Aktywność fizyczna stała się nieodłącznym elementem życia finalistki X-Factora. Zażywanie kąpieli słonecznych sprawia jej przyjemność, ale wystarczająco nie spełnia jej oczekiwań. Jak sama przyznała:

Dziś pierwszy i ostatni dzień leżenia na plaży podczas tego wyjazdu. Muszę przyznać, że wolę aktywne spędzanie czasu. Lubię dużo chodzić, zwiedzać i próbować lokalne przysmaki.

Ewelina regularnie dzieli się ze swoimi fanami pięknymi widokami. Zwiedza i smakuje miejscową kuchnię – zakochała się we włoskiej mozzarelli, w związku z czym udała się na prawdziwą farmę, w której hodowane są bawoły. Z ich mleka wytwarzany jest jej ulubiony przysmak, którym raczy się nawet kilka razy w ciągu dnia. Gwiazda zamieściła pamiątkowe zdjęcie z obory, choć później dodała, że zapach, jaki w niej panował, nie odpowiadał jej, a już tym bardziej nie pasował do jej stylizacji.

To jednak nie zabytki czy relacje z farmy przykuły uwagę fanów piosenkarki. Wszyscy zachwycili się tym, jak wygląda w stroju kąpielowym.

W komentarzach nie zabrakło zachwytów.

  • Idealna figura!
  • Cudowna.
  • Zjawiskowo wyglądasz.
  • Przepięknie!
  • Jaką Ty masz boską figurę!
  • Miłego odpoczynku. Wracaj cała i zdrowa!

Nie sposób zaprzeczyć, że Ewelina Lisowska potrafi kusić i przykuć uwagę publiki. A przy tym skutecznie rozpalić wyobraźnię.


Ewelina Lisowska, Włochy 2020

Ewelina Lisowska, Włochy 2020

Ewelina Lisowska, Włochy 2020

Ewelina Lisowska, Włochy 2020

Ewelina Lisowska, Włochy 2020

Ewelina Lisowska, Włochy 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×