Ewelina Lisowska skrywa seksowny tatuaż pod bielizną! Takie widoki zarezerwowała tylko dla swojego ukochanego!

Ewelina Lisowska - tatuaże

Ewelina Lisowska - tatuaże

Ewelina Lisowska nigdy nie ukrywała, że ma tatuaże. Wręcz przeciwnie, gwiazda świadomie je eksponuje. Jeden z nich znajduje się w dość nietypowym miejscu. 

Ewelina Lisowska to jedna z popularniejszych piosenkarek, która pomimo młodego wieku, nagrała już cztery albumy. To właśnie na nich znajdują się utwory takie jak m.in. Nieodporny rozumW stronę słońca czy W sercu miasta. Utwory te przyniosły artystce nie tylko rozpoznawalność, ale także sporą grupę fanów.

By być z nimi w kontakcie, gwiazda regularnie prowadzi media społecznościowe, gdzie publikuje zdjęcia z ważnych wydarzeń w swoim życiu, a także stylizacji, w których się pokazuje. Nie da się ukryć, że ubrania które wybiera, odkrywają niektóre z tatuażów, które na swoim ciele.

Piosenkarka nie ukrywa bowiem swojego zamiłowania do ozdabiania ciała. Wręcz przeciwnie, otwarcie o tym mówi i nie jest tajemnicą, że pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 18 lat:

To były dwie gwiazdki poniżej brzucha i były koszmarnie krzywe. Wszystkie tatuaże robię sobie spontanicznie. Uwielbiam tatuaże, facetów z tatuażami, mój chłopak ich nie ma, ale chciałby je mieć. Może kiedyś się zdecyduje – przyznała w rozmowie z Faktem. 

Lisowska ma tatuaże nie tylko na ręce. Obecnie jej ciało zdobi kilkanaście malunków – w tym m.in. ten w dolnej części brzucha. To pokaźnych rozmiarów pistolet, zwrócony lufą do dołu. Przez miejsce, w którym został wykonany, gwiazda bardzo rzadko pokazuje go publicznie.

Nie oznacza to jednak, że piosenkarka go ukrywa. Obserwatorzy Eweliny jego fragmenty mogą oglądać co jakiś czas, kiedy Lisowska chwali się zdjęciami z wakacji.

 

View this post on Instagram

#emplisibeach #kefalonia ????????

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Zobacz: Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Z blondem jej do twarzy?

Zobacz: Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: „Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło? [WIDEO]

Zobacz: Ewelina Lisowska oceniła szanse Polski na Eurowizji 2019! Jest lepsza niż bukmacherzy [WIDEO]


Ewelina Lisowska pokazała swój tatuaż

Ewelina Lisowska pokazała swój tatuaż

Ewelina Lisowska - tatuaże

Ewelina Lisowska - tatuaże

Ewelina Lisowska pokazała swój tatuaż

Ewelina Lisowska pokazała swój tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×