Ewelina Lisowska skrytykowała reklamę z Dodą. W jej obronie stanął przyjaciel. „Gniot! Żenada!”

Ewelina Lisowska wystąpiła w reklamie sieci sklepów, którą wcześniej reklamowała Doda. W wywiadzie dla Newserii wokalistka stwierdziła, że kampania z jej udziałem jest lepsza.

W reklamie robię to, co tak naprawdę wychodzi mi najlepiej, czyli śpiewam. Twórcy spotu zdecydowali, żeby właśnie to pokazać w filmie, coś co jest mi bardzo bliskie. Moja osoba chyba bardziej kojarzy się ze śpiewaniem niż ze staniem na ściankach, bo te omijam szerokim łukiem. Nie zdarza mi się raczej chodzić na wydarzenia, które nie są związane z muzyką – powiedziała.

Wypowiedź Eweliny Lisowskiej nie spodobała się Mariuszowi Ząbkowskiemu, czyli Dżadże – najlepszemu przyjacielowi Dody.

Nie chce po nikim jechać ale jak można po tak zajebiście zrealizowanych pomysłowych i świetnych reklamach Media Expert wypuścić taki gniot z Lisowska.Nie chodzi mi o nią personalnie tylko o tą tania beznadziejna nudna reklamę….żenada – napisał na Facebooku.

Trudno rozstrzygać, która strona ma rację. Zarówno pierwsza kampania reklamowa, jak i druga, odzwierciedlają osobowości gwiazd, które w nich wystąpiły. A jak wiadomo, każdy fan będzie stał za swoją gwiazdą murem. 🙂

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×