To już koniec! Ewelina Lisowska rozstała się z chłopakiem. Wiemy, kiedy dokładnie zakończyli związek

Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki rozstali się

Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki rozstali się

Ewelina Lisowska rozstała się z Bartkiem Śniadeckim

To koniec miłości. Ewelina Lisowska w trakcie Tańca z gwiazdami 4 zdradziła, że jest zakochana. W minione wakacje gwiazda związała się z Bartkiem Śniadeckim, klawiszowcem zespołu Afromental. Po kilku miesiącach spędzonych razem, w internecie jak grom z jasnego nieba pojawiła się plotka o rzekomym romansie muzyka.

Zobacz: Ewelina Lisowska ma nowego chłopaka! To muzyk znanego zespołu

Mężczyzna miał zdradzić Ewelinę z transseksualistką, a mocnym dowodem w tej sprawie są prywatne materiały, które trafiły na Facebook. Chociaż Śniadecki wystosował oświadczenie do mediów, w którym poprosił o uszanowanie życia prywatnego, Fakt dowiedział się, że Lisowska podjęła decyzję o zakończeniu związku. Z kolei Jastrząb Post dowiedział się, że decyzję o rozstaniu podjęli jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Plotki o tym, że Bartek ją zdradza, krążyły już od jakiegoś czasu. Dotarły w końcu i do Eweliny, łącznie z dowodami, które nie pozostawiały jej żadnych złudzeń. Jest zdruzgotana, ale nie mogła postąpić inaczej. Ewelina była mocno zaangażowana w ten związek i planowała z Bartkiem wspólną przyszłość

Pech chciał, że informacje dotarły do Eweliny, gdy ta wyleciała na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Lisowska miała zregenerować siły przed rozpoczęciem nowego sezonu koncertowego.

Zasłużyła na ten urlop, bo ma za sobą ciężki i pełen pracy rok. Ma nadzieję, że z dala od Polski będzie jej łatwiej zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Niewierny były ukochany Eweliny może zaś tylko żałować, że wypuścił z rąk taką dziewczynę!

Ciężko się nie zgodzić. Ewelina, trzymaj się!

Zobacz: Tylko u nas! Ewelina Lisowska opowiedziała nam jak poznała Bartka Śniadeckiego

Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska już nie są parą

Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska już nie są parą

Ewelina Lisowska na wakacjach w USA

Ewelina Lisowska na wakacjach w USA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×