Szukaj

Fryzjer oszpecił siostrę Lisowskiej przed studniówką. Do akcji wkroczyła Ewelina. Efekt końcowy powala

Ewelina Lisowska, jak na starszą siostrę przystało, ruszyła z odsieczą swojej młodszej siostrze, Oli, tuż przed studniówką. Musiała poprawić jej uczesanie, bo fryzjer się nie popisał. Efekt końcowy jest powalający.
Ewelina Liszowska poprawiła fryzurę siostry na studniówkę

Ewelina Lisowska, stosunkowo niedawno z sukcesem wzięła udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, z pewnością było to niezwykłe doświadczenie. Tam co tydzień zmieniała się nie do poznania. Czyżby zainspirowana show, miała odwagę zaingerować w studniówkową fryzurę swojej siostry, Oli?

Ewelina Lisowska uratowała fryzurę Oli Lisowskiej. Jaki był efekt końcowy?

Młodsza siostra Eweliny, Aleksandra, w tym roku przystępuje do matury, a co za tym idzie, na sto dni przed egzaminem dojrzałości, wzięła udział w wielkim balu. Piosenkarka na swoim Instagramie nagrała relację, w której mówi, że właśnie wybiera się, żeby wspierać Olę w przygotowaniach, a następnie zobaczyć, jak zatańczy poloneza.

Przy okazji zdradziła, że sama na swoją studniówkę nie poszła, bo wolała koncerty rockowe, ale dobrze rozumie, że wiele dziewcząt bardzo czeka na ten bal i się do niego przygotowuje.

Kiedy już dotarła na miejsce, okazało się, że fryzura Oli nie jest udana. Nie pasuje ani do sukienki, ani do charakteru dziewczyny.

Jakieś komunijne loki – mówi Lisowska w relacji.

Ewelina Lisowska - nieudana fryzura siostry

Ewelina Lisowska – nieudana fryzura siostry

Nie zastanawiała się wiele i zabrała się za poprawki. Natapirowała włosy, nadała im pożądanego kształtu, a efekt końcowy był naprawdę  oszałamiający. Zwłaszcza że Ola urodą i figurą nie odbiega od starszej siostry. Filigranowa blondynka wybrała srebrną, odważnie wyciętą, brokatową sukienkę. W połączeniu z makijażem i fryzurą zrobioną przez Ewelinę, wyglądała zjawiskowo. Aleksandra Lisowska prezentowała się jak prawdziwa gwiazda!

To się nazywa wsparcie sióstr. Brawo dla Eweliny i gratulacje dla Oli.

Zobacz: Ewelina Lisowska od początku żałowała przeprowadzki do Warszawy. Właśnie spotkało ją coś bardzo przykrego


Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×