Szukaj

Fryzjer oszpecił siostrę Lisowskiej przed studniówką. Do akcji wkroczyła Ewelina. Efekt końcowy powala

Ewelina Liszowska poprawiła fryzurę siostry na studniówkę

Ewelina Lisowska, jak na starszą siostrę przystało, ruszyła z odsieczą swojej młodszej siostrze, Oli, tuż przed studniówką. Musiała poprawić jej uczesanie, bo fryzjer się nie popisał. Efekt końcowy jest powalający.

Ewelina Lisowska, stosunkowo niedawno z sukcesem wzięła udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, z pewnością było to niezwykłe doświadczenie. Tam co tydzień zmieniała się nie do poznania. Czyżby zainspirowana show, miała odwagę zaingerować w studniówkową fryzurę swojej siostry, Oli?

Ewelina Lisowska uratowała fryzurę Oli Lisowskiej. Jaki był efekt końcowy?

Młodsza siostra Eweliny, Aleksandra, w tym roku przystępuje do matury, a co za tym idzie, na sto dni przed egzaminem dojrzałości, wzięła udział w wielkim balu. Piosenkarka na swoim Instagramie nagrała relację, w której mówi, że właśnie wybiera się, żeby wspierać Olę w przygotowaniach, a następnie zobaczyć, jak zatańczy poloneza.

Przy okazji zdradziła, że sama na swoją studniówkę nie poszła, bo wolała koncerty rockowe, ale dobrze rozumie, że wiele dziewcząt bardzo czeka na ten bal i się do niego przygotowuje.

Kiedy już dotarła na miejsce, okazało się, że fryzura Oli nie jest udana. Nie pasuje ani do sukienki, ani do charakteru dziewczyny.

Jakieś komunijne loki – mówi Lisowska w relacji.

Ewelina Lisowska - nieudana fryzura siostry

Ewelina Lisowska – nieudana fryzura siostry

Nie zastanawiała się wiele i zabrała się za poprawki. Natapirowała włosy, nadała im pożądanego kształtu, a efekt końcowy był naprawdę  oszałamiający. Zwłaszcza że Ola urodą i figurą nie odbiega od starszej siostry. Filigranowa blondynka wybrała srebrną, odważnie wyciętą, brokatową sukienkę. W połączeniu z makijażem i fryzurą zrobioną przez Ewelinę, wyglądała zjawiskowo. Aleksandra Lisowska prezentowała się jak prawdziwa gwiazda!

To się nazywa wsparcie sióstr. Brawo dla Eweliny i gratulacje dla Oli.

Zobacz: Ewelina Lisowska od początku żałowała przeprowadzki do Warszawy. Właśnie spotkało ją coś bardzo przykrego


Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Ewelina Lisowska - studniówka siostry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×