Ewelina Lisowska zestawiła swoje dwa zdjęcia – przed operacjami plastycznymi i po. Internauci zasypali ją komentarzami

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska postanowiła odpowiedzieć na zarzuty fanów. Opublikowała zestawienie zdjęć, które – jak sama napisała – jest sprzed operacji i po. Widać różnicę?

Aż trudno uwierzyć, że od debiutu Eweliny Lisowskiej przed dużą publicznością minęło już 10 lat. To właśnie w 2012 roku piosenkarka wzięła udział w castingu do programu X Factor, na którym powaliła jurorów i publiczność na kolana. Ostatecznie udało jej się dotrzeć do półfinału. Po zakończeniu nagrań podpisała kontrakt z małą wytwórnią muzyczną i wydała singiel W stronę słońca, który w mig podbił radiowe listy przebojów. To zaowocowało współpracą z dużym wydawcą – Universal Music Polska.

W ciągu dekady Ewelina przeszła ogromną przemianę. Zrezygnowała z wizerunku zbuntowanej wokalistki i czarnych włosów. Zaczęła chętnie nosić błyszczące sukienki oraz przefarbowała włosy na blond. W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się również o tym, że korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcia przed i po „operacjach”

Ewelina Lisowska przez pewien czas nie udzielała się w mediach społecznościowych. Gdy w końcu wróciła, regularnie zaczęły pojawiać się komentarze, że poprawiała coś przy swojej urodzie. Niedawno obserwatorzy gwiazdy wzięli na celownik jej nos. Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana, która stanowczo zaprzeczyła, jakoby trafiła w ręce dobrego chirurga.

Po fali kolejnych spekulacji dotyczących jej wyglądu postanowiła opublikować zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu oraz retuszu. Dodatkowo na jej czole był ślad po oparzeniu przez prostownicę. Wymownie podpisała fotkę:

A czy teraz jestem wystarczająco brzydka?

Zdaje się, że nawet to nie pomogło. Artystce spodobała się „zabawa” z fanami i ponownie postanowiła odnieść się do stawianych jej zarzutów. Na przekór opublikowała sklejkę z dwóch zdjęć, na których wygląda jak zupełnie inna osoba:

Wiem, że takie zdjęcia kochacie najbardziej. Przed operacjami „plastycznymi” i po. Miłego dnia.

Fotka po lewej ukazuje Lisowską bez makijażu, natomiast po prawej już z. Tym gwiazda chciała pokazać, że wygląd kobiety może się zmieniać nie tylko dzięki operacjom plastycznym, ale również poprzez umalowanie. Internauci pochwalili ją za ogromny dystans do siebie oraz zalali komplementami:

  • W każdej postaci jesteś piękna.
  • Piękna zarówno beż makijażu, jak i w makijażu.
  • Ha ha grunt to mieć dystans i to mi się podoba. Dla tych, którzy nie wiedzą, że aparat też zmienia sporo w twarzy – nie czepiajcie się.

W której wersji wolicie Ewelinę Lisowską? Z makijażem, czy bez?


Ewelina Lisowska przed i po operacjach

Ewelina Lisowska przed i po operacjach

Ewelina Lisowska bez makijażu

Ewelina Lisowska bez makijażu

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×