Szukaj

Ewelina Lisowska nie wytrzymała! Wreszcie pokazała swojego nowego chłopaka!

Ewelina Lisowska pokazała nowego chłopaka

Ewelina Lisowska bez wątpienia jest jedną z piękniejszych młodych polskich wokalistek. Jej profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością, również jej liczne koncerty gromadzą tłumy rozpalonych fanów. W Ewelinie Lisowskiej kochają się młodzi chłopcy i dojrzali amanci, jej uroda przyciąga zainteresowanie mężczyzn w każdym wieku. Ewelina dbając o swoją prywatność nigdy oficjalnie nie wyjawiła o tym, czy jest aktualnie związana z jakimś mężczyzną. Ten fakt tylko rozpalał zmysły jej fanów. Ostatnio jednak gwiazda zasugerowała, że w jej życiu jest ktoś bardzo bliski.

Po wspólnych lodach z kolegą w samochodzie, Ewelina postanowiła temat wyjaśnić. Niestety mamy smutne wieści dla części jej fanów – serce gwiazdy jest już zajęte! Piosenkarka wkleiła bowiem na swój profil romantyczne zdjęcia z ukochanym. Zatem już wiadomo, że lody w samochodzie Ewelina jadła ze swoim nowym chłopakiem.

Na jednym z udostępnionych zdjęć widzimy dokładnie całą postać chłopaka Eweliny Lisowskiej. Czyli tajemnica wyszła na jaw. Miejmy nadzieję, że niebawem na profilu gwiazdy pojawią się inne romantyczne fotki, z których dowiemy się dokładnie kim jest jej ukochany.

Jak myślicie, czy nowy chłopak Eweliny jest kimś znanym? Bo na pewno jest kimś bardzo stylowym.

Ewelina Lisowska wygrzebała w sieciówce czadowy t-shirt z „Titanikiem”! Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów

Ewelina Lisowska z ukochanym na randce w McDonald’sie! Było romantycznie jak w bajce Disneya!


Ewa Farna czy Ewelina Lisowska? Którą wolisz?

×