Lisowska zadzwoniła do Podsiadło z prośbą. „Zrobił mi niesamowicie miłą przysługę”. Zdradziła jaką

Ewelina Lisowska o relacji z Dawidem Podsiadło

Ewelina Lisowska o relacji z Dawidem Podsiadło

Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło mają kontakt? Gwiazda zdradziła, jaką "niesamowicie miłą" przysługę zrobił jej ostatnio kolega z X-Factora.

Ewelina Lisowska w 2013 roku wzięła udział w X-Factorze – krótko po tym, jak nie poszło jej w Mam talent. Program okazał się przepustką do wielkiej kariery dla doświadczonej wokalistki i tekściarki, która jeszcze zanim zgłosiła się na przesłuchania, założyła zespół Nurth, z którym koncertowała i nagrała jeden album.

Chociaż w trakcie show miała zaledwie 22 lata, to doskonale wiedziała, jak wykorzystać swoje 5 minut popularności. Jeszcze w tym samym roku wypuściła debiutancką płytę. Krążek EP był zapowiedzią pełnego wydawnictwa Aero-plan. To z niego pochodzi przebój gwiazdy – Nieodporny rozum.

W walce o główną nagrodę w X-Factorze – 100 tys. zł i kontrakt fonograficzny – Lisowska przegrała m.in. z Dawidem Podsiadło. Gdy ona święciła triumfy na listach przebojów, on usunął się w cień i pracował nad premierowym materiałem. Dopiero po roku wypuścił debiutancki krążek Comfort and happiness. Od tamtej pory uchodzi za jednego z najzdolniejszych artystów naszych czasów.

Ewelina Lisowska o relacji z Dawidem Podsiadło. Czy mają kontakt?

Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała Ewelinę, czy utrzymuje kontakt z Dawidem. Okazuje się, że chociaż od programu minęło osiem lat, to wciąż mogą liczyć na siebie w szczególnych sytuacjach. Niedawno gwiazda zadzwoniła do niego ze szczególną prośbą. Długo nie czekała na odpowiedź:

Muszę przyznać, że bardzo dawno nie widziałam Dawida osobiście. Ale ostatnio zrobił mi niesamowicie miłą przysługę i nagrał mi życzenia urodzinowe dla pewnej bardzo ważnej dla mnie osoby, której bardzo zależało na jego życzeniach. Jest takim fajnym, miłym człowiekiem – wyznała przed naszą kamerą.

Chcielibyście usłyszeć ich w duecie?

Poniżej cała rozmowa z Lisowską, która przy okazji zdradza, czy zasiadłaby w jury The Voice of Poland.


Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło w X-Factorze

Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło w X-Factorze

Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło w X-Factorze

Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło w X-Factorze

Ewelina Lisowska – wernisaż Sebastiana Fabijańskiego

Ewelina Lisowska – wernisaż Sebastiana Fabijańskiego

Komentarze

  • Gość pisze:

    Można kogos zobaczyć nie osobiscie? Hm?

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko suweren to prank pokazuje tylko artyzm pustych sal i nietykalnośc poprzez dmuchanie chuchanie wiejskich głupk..w a reszta to wina dody i ev’ry nigcht ha ha najsmutniejsza królowa i najweselszy krół moźna moźna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×