Ewelina Lisowska w „Hell’s Kitchen 5”! Ale to nie ona będzie największą niespodzianką tego odcinka

Ewelina Lisowska i Anna Lucińska w Hell's Kitchen 5

Ewelina Lisowska i Anna Lucińska w Hell's Kitchen 5

Ewelina Lisowska i Anna Lucińska w Hell’s Kitchen 5

Hell’s Kitchen 5 to jedyne w Polsce kulinarne show, w którym co tydzień udział bierze plejada gwiazd. Już dzisiaj piekielną kuchnię odwiedzą Ewelina Lisowska i Anna Lucińska, gwiazda serialu Malanowski i Partnerzy.

Tym razem tematem przewodnim odcinka będzie kuchnia amerykańska, którego ogromną fanką jest Ewelina Lisowska (zobacz). Gwiazda miała okazję już dwukrotnie gościć na odległym kontynencie. Podczas podróży do USA skosztowała kalorycznych, ale jakże smakowitych dań.

Ewelina Lisowska i Anna Lucińska wezmą także udział w jubileuszowym serwisie, w trakcie którego pojawi się w restauracji tort ze słodką podobizną szefa Wojciecha Modesta Amaro. Ewelina zrobi także niespodziankę uczestnikom i zaśpiewa jeden ze swoich przebojów, a Modest Amaro zaskoczy z nieznanej dotąd strony.

W „Piekielnej Kuchni” pojawią się także Kurt Scheller oraz uczestnicy wcześniejszych edycji kulinarnego show Polsatu. Wśród nich m.in. Paulina i Łukasz Kawaller, Adam Czapski, Agata Gawrońska, Damian Marchlewicz, Celina Statkiewicz i Paulina Kantak.

Urodzinowy odcinek Hell’s Kitchen 5 z Eweliną Lisowską i Anną Lucińską już dziś o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz: Ewelina Lisowska obrażona w programie „Kocham Cię Polsko”?

Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell's Kitchen 5 w urodzinowym odcinku

Wojciech Modest Amaro i uczestnicy Hell’s Kitchen 5 w urodzinowym odcinku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×