Szukaj

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcia z urodzin. Najlepsze jest to bez makijażu: “Niech ktoś mnie zgłosi za naruszenie zasad”

Ewelina Lisowska bez makijażu wygląda jak nastolatka. Gwiazda, która 23 sierpnia skończyła 28 lat, pokazała się po urodzinowej kolacji. Przy okazji pochwaliła się niespodziankami, jakie przygotował jej chłopak.

Ewelina Lisowska bez makijażu. Wiek

Od udziału Eweliny Lisowskiej w X-Factorze minęło już siedem lat. Tyle czasu wystarczyło, by „dziewczyna z gwiazdką” wyrosła na jedną z najpotężniejszych młodych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Dotychczas piosenkarka pochodząca z Cerekwicy wydała cztery płyty, z których dwie pokryły się złotem. Ma na swoim koncie mnóstwo przebojów, a jej grafik koncertowy pęka w szwach. To pozwala przypuszczać, że Lisowska plasuje się w czołówce najlepiej opłacanych wokalistek w kraju.

Zobacz: Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: “Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło? [WIDEO]

Jak Ewelina Lisowska świętowała urodziny?

Wczoraj Ewelina Lisowska skończyła 28 lat. Z tej okazji na gwiazdę czekało mnóstwo niespodzianek, w tym sporo przygotowanych przez jej chłopaka. Z relacji piosenkarki na Instastory mogliśmy dowiedzieć się, że ukochany rozpieszczał ją od samego rana. Najpierw wręczył jej prezenty – bilet na koncert jej ulubionej artystki, Christiny Aguilery, oraz zawieszkę marki Louis Vuitton, którą szczególnie ulubiła sobie gwiazda. Były też balony w kształcie cyfr 2 i 8, oraz tort z „magicznymi świeczkami”, które po zdmuchnięciu ponownie się zapalały.

Najwięcej działo się jednak wieczorem. Ewelina Lisowska i jej partner, Aleksander Ilczuk, wybrali się na kolację do luksusowej restauracji, gdzie na gwiazdę czekała kolejna niespodzianka – tym razem droga biżuteria. Po intensywnym dniu, solenizantka zaprezentowała fanom, jak wygląda jej twarz bez makijażu.

Zobacz: Ewelina Lisowska skrywa seksowny tatuaż pod bielizną! Takie widoki zarezerwowała tylko dla swojego ukochanego!

View this post on Instagram

28.

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Ewelina Lisowska bez makijażu. Wygląda na 28 lat?

Patrząc na Ewelinę Lisowską bez makijażu, aż ciężko uwierzyć, że gwiazda w 2021 roku skończy 30 lat. Jej cera jest wręcz idealna, a jedyne niedoskonałości to nie zmarszczki, przebarwienia czy podkrążone oczy, a… trądzik młodzieńczy, dokładnie taki sam, jak w czasach, gdy Lisowska chodziła do liceum.

Jak sama przyznała – zmiany skórne są efektem ubocznym pracy wizażystów na planie nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo, w której Lisowska jest jedną z największych gwiazd. Wcielanie się w tuzy światowej sceny muzycznej kosztuje Ewelinę wiele poświęcenia, ale satysfakcja jest gwarantowana. W końcu każda wygrana przez gwiazdę kwota trafi na wybrany przez nią szczytny cel.

Do swojego odważnego zdjęcia piosenkarka dołączyła krótki apel:

Mam 28 lat, ale problemy skórne jak u nastolatki. Fu*k it! Nie zawsze jesteśmy idealne i wcale NIE musimy takie być, choć to wykracza poza instagramowe normy. Niech ktoś mnie zgłosi za naruszanie zasad korzystania z wypacykowanego serwisu 😛 PS. Kto nigdy nie miał syfa na twarzy, ręka do góry!

Naszym zdaniem Ewelina Lisowska bez makijażu wygląda świetnie. Brawo za lansowanie naturalności.

Zobacz: Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Z blondem jej do twarzy?


Ewelina Lisowska bez makijażu

Ewelina Lisowska bez makijażu

Nastoletnia Ewelina Lisowska bez makijażu

Nastoletnia Ewelina Lisowska bez makijażu

Ewelina Lisowska – zdjęcia z 28 urodzin

Ewelina Lisowska – zdjęcia z 28 urodzin

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×