Ewel0na wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Odchudzona gwiazda Warsaw Shore zbiera same ochy i achy

Ewelina Kubiak

Ewelina Kubiak

Ewel0na pochwaliła się nowymi zdjęciem, na którym prezentuje szczupłą sylwetkę. Czyżby zrzuciła kolejne kilogramy? Internauci są pod wrażeniem.

Każdy, kto ogląda Warsaw Shore doskonale zna Ewel0nę – jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek, jakie przewinęły przez program. Po odejściu z reality-show postawiła na solową karierę. Podjęła się wielu wyzwań zawodowych. Wystąpiła m.in. na Fame MMA. Kubiak zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, którą rozłożyła na łopatki.

Ewel0na przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Ewel0na w zeszłym roku przeszła spektakularną metamorfozę. Zrzuciła aż 16 kilogramów, chociaż nie było to dla niej łatwe. Miewała momenty załamania, o których jakiś czas temu opowiedziała Pudelkowi. Zdradziła, że spore wsparcie okazały jej osoby z otoczenia:

Miałam naprawdę wiele takich momentów, że chciałam zrezygnować, bo brakowało mi siły, motywacji. Wtedy dzwoniłam i żaliłam się albo płakałam Przemkowi, swojemu trenerowi, do słuchawki, a on dawał mi wsparcie –

Kubiak od wielu miesięcy utrzymuje szczupłą sylwetkę, którą chętnie chwali się w social mediach. Czyżby postanowiła pozbyć się jeszcze kilku kilogramów? Celebrytka opublikowała niedawno na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu, ubrana w legginsy i szeroką bluzę. W opisie podkreślała, że tak prezentuje się w domowej wersji:

Taka tam ciotka Ewelona ze swoimi dziećmi. Zdjęcie z serii #typowodomowe

Internauci nie mają wątpliwości, gwiazda Warsaw Shore zrzuciła kolejne kilogramy:

  • Jezu, jaka chudzinka gratuluje podziwiam za motywacje.
  • Mega dobra robota! Nie ma rzeczy niemożliwych. Cudownie.
  • Nie przypominasz już samej siebie, jak na „początku”, ale każdy z czasem się zmienia. Podziwiam, szanuje i trzymam kciuki, aby wizja byłą równa odbiciu w lustrze. Zazdroszczę motywacji.

A Wam jak się podoba przemiana Eweliny?

Zobacz także: Ewel0na z „Warsaw Shore” pokazała zdjęcie bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani jednogłośnie ocenili jej urodę


Ewel0na - jak aktualnie wygląda?

Ewel0na - jak aktualnie wygląda?

Ewel0na przeszła metamorfozę

Ewel0na przeszła metamorfozę

Ewel0na przeszła metamorfozę

Ewel0na przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×