Szukaj

Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!

Ewelina Golczyńska Instagram

Co Ewelina Golczyńska publikuje na Instagramie?

Ewelina Golczyńska w miniony weekend poślubiła Daniela Martyniuka i tym samym dołączyła do rodziny króla disco-polo Zenka. Czy wydarzenie to sprawi, że 19-latka postanowi wejść do świata show-biznesu i zostać jedną z gorętszych celebrytek? Pewne jest, że teraz miałaby ułatwione zadanie, zwłaszcza że temat jej ślubu nadal budzi powszechne zainteresowanie.

Przypomnijmy, że Ewelina i Daniel poznali się rok temu podczas jednej z imprez. Podobno między nimi od razu wybuchła miłość. Była na tyle silna, że para w krótkim czasie zamieszkała razem w apartamencie Martyniuka, który jest prezentem od jego rodziców za ukończenie Szkoły Morskiej w Gdyni.

Panna młoda jest 10 lat młodsza od swojego wybranka. Pochodzi z Wielkopolski, a dokładniej ze wsi Władysławów położonej w okolicach Konina. Ukończyła liceum ogólnokształcące w Turku. Znajomi mówią na nią Paris Hilton, a to ze względu na uderzające podobieństwo do amerykańskiej multimiliarderki.

Początkowo dziewczyna starała się być anonimowa w sieci, teraz jednak jej profil na Instagramie jest ogólnodostępny. To właśnie z niego dowiedzieć się możemy, że zakochani byli w tym roku na wspólnych wakacjach w Tajlandii, a także razem spędzali czas na plaży we Władysławowie.

Jedną z pasji Eweliny jest jazda konna. Na jej profilu nie brakuje więc zdjęć z końmi w roli głównej. Golczyńska na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z ważnych wydarzeń ze swojego życia, a takim niewątpliwie była jej osiemnastka, na której wyglądała jak księżniczka.

Profil Eweliny obserwuje już ponad tysiąc osób, a z każdym dniem liczba obserwujących rośnie. Myślicie, że dziewczyna wykorzysta zainteresowanie i już wkrótce nawiąże współpracę z jakąś marką? A może wręcz przeciwnie odblokowała profil, by pokazać wszystkim jak bardzo jest szczęśliwa?

Wesele za milion, a w prezentach kolejny? „Koperty” na weselu Daniela Martyniuka przejdą do historii!

Żona Daniela Martyniuka jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka!

Co tam się działo! Wyciekły zdjęcia z wesela i poprawin syna Zenka Martyniuka! Alkohol lał się strumieniami! [FOTO + WIDEO]


Czy żona Daniela Martyniuka – Ewelina ma szansę na karierę w polskim show-biznesie?

×