Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Co Ewelina Golczyńska publikuje na Instagramie?

Ewelina Golczyńska w miniony weekend poślubiła Daniela Martyniuka i tym samym dołączyła do rodziny króla disco-polo Zenka. Czy wydarzenie to sprawi, że 19-latka postanowi wejść do świata show-biznesu i zostać jedną z gorętszych celebrytek? Pewne jest, że teraz miałaby ułatwione zadanie, zwłaszcza że temat jej ślubu nadal budzi powszechne zainteresowanie.

Przypomnijmy, że Ewelina i Daniel poznali się rok temu podczas jednej z imprez. Podobno między nimi od razu wybuchła miłość. Była na tyle silna, że para w krótkim czasie zamieszkała razem w apartamencie Martyniuka, który jest prezentem od jego rodziców za ukończenie Szkoły Morskiej w Gdyni.

Panna młoda jest 10 lat młodsza od swojego wybranka. Pochodzi z Wielkopolski, a dokładniej ze wsi Władysławów położonej w okolicach Konina. Ukończyła liceum ogólnokształcące w Turku. Znajomi mówią na nią Paris Hilton, a to ze względu na uderzające podobieństwo do amerykańskiej multimiliarderki.

Początkowo dziewczyna starała się być anonimowa w sieci, teraz jednak jej profil na Instagramie jest ogólnodostępny. To właśnie z niego dowiedzieć się możemy, że zakochani byli w tym roku na wspólnych wakacjach w Tajlandii, a także razem spędzali czas na plaży we Władysławowie.

Jedną z pasji Eweliny jest jazda konna. Na jej profilu nie brakuje więc zdjęć z końmi w roli głównej. Golczyńska na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z ważnych wydarzeń ze swojego życia, a takim niewątpliwie była jej osiemnastka, na której wyglądała jak księżniczka.

Profil Eweliny obserwuje już ponad tysiąc osób, a z każdym dniem liczba obserwujących rośnie. Myślicie, że dziewczyna wykorzysta zainteresowanie i już wkrótce nawiąże współpracę z jakąś marką? A może wręcz przeciwnie odblokowała profil, by pokazać wszystkim jak bardzo jest szczęśliwa?

Wesele za milion, a w prezentach kolejny? „Koperty” na weselu Daniela Martyniuka przejdą do historii!

Żona Daniela Martyniuka jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka!

Co tam się działo! Wyciekły zdjęcia z wesela i poprawin syna Zenka Martyniuka! Alkohol lał się strumieniami! [FOTO + WIDEO]


Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Jak Ewelina Golczyńska nazywa się na Instagramie?

Jak Ewelina Golczyńska nazywa się na Instagramie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×