Tak dziś wygląda Ewelina Flinta. Fani jej nie poznali. Mąż Ali Janosz pokazał zdjęcie

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta po fantastycznym debiucie w polskim show-biznesie, zniknęła na lata. Jak dzisiaj wygląda gwiazda? Mąż Alicji Janosz pokazał jej nowe zdjęcie, zobaczcie, czy do twarzy jej w krótszych włosach.

Ewelina Flinta, to jedna z niewielu artystek, która unikała medialnego życia jak ognia, mimo że zdobyła ogromną popularność. Choć osiągnęła w naszym kraju naprawdę wiele i mogłaby być idealnym przykładem dla młodych muzyków, nigdy nie zasiadła w jury żadnego talent-show, choć sama dzięki takiemu zaistniała.

Artystka wystąpiła w Idolu, gdzie zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z Alicją Janosz, a po programie jej kariera nabrała tempa. Wylansowała m.in. swój autorski przebój Żałuję, czy utwór nagrany w duecie z Łukaszem Zagrobelnym Nie kłam, że kochasz mnie. Choć wspomniane sukcesy zapowiadały wielką karierę, ona wolała usunąć się w cień i zniknęła z show-biznesu.

Ewelina Flinta: jak wygląda dzisiaj?

Ewelina Flinta wydała dwie płyty, obie świetnie przyjęte. Jej fani czekają na kolejny krążek, ale ona zniknęła z show-biznesu. Dopiero w ubiegłym roku mogliśmy usłyszeć ją z nowym materiałem. Ewelina mocno zaangażowała się w międzynarodowy projekt muzyczny Sounds Like Women. Kampania ma na celu promowanie idei równości kobiet i mężczyzn, w tym równych płac oraz przeciwdziałanie przemocy domowej, molestowaniu seksualnemu czy nierównemu traktowaniu ze względu na kolor skóry, czy pochodzenie.

Piosenkarka bez dłuższego zastanawiania się przyjęła propozycję i znów mogliśmy usłyszeć jej głos. Wzięła udział w nagraniu utworu Tell Me Why, który był zwiastunem projektu. Piosenka wraz z czterema innymi utworami została umieszczona na minialbumie pt. Without Violence & of All Colours.

Oprócz charakterystycznej zadziornej chrypki w głosie Ewelina kojarzona była z długimi, ogniście rudymi włosami. Jak wygląda dzisiaj? Możemy ją zobaczyć na zdjęciu udostępnionym przez męża Alicji Janosz. Finalistka Idola oprócz tego, że ma zdecydowanie krótsze włosy, sporo się zmieniła. Mimo że jest już po czterdziestce, zachwyca swoim świeżym, ale dojrzałym wyglądem. Jak wam się podoba w krótszych włosach?


Ewelina Flinta - jak dziś wygląda?

Ewelina Flinta - jak dziś wygląda?

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women, nowa fryzura

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women, nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×