Wielki powrót Eweliny Flinty w atmosferze skandalu. Ten występ wyciął TVN. Nawet Alicja Janosz nie pozostała obojętna

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

TVN nie wyemitował występu Eweliny Flinty, która zaśpiewała swój wydany po wieloletniej przerwie singiel Frutti di mare. Gwiazda nie kryła rozczarowania, a w trudnym czasie wspierała ją była rywalka z Idola – Alicja Janosz. Jak jej poszło? Mamy wycięte ze śniadaniówki wideo.

20 lat temu na polskiej scenie muzycznej pojawiło się sporo nowych twarzy, a wszystko to za sprawą programu Idol. W pierwszym muzycznym talent show na zagranicznej licencji startowały tysiące osób marzących o karierze na miarę Kasi Kowalskiej czy Edyty Bartosiewicz, które wówczas były najpopularniejszymi wokalistkami na listach przebojów. Ostatecznie do finału show dotarli: Szymon Wyda, Ewelina Flinta i Alicja Janosz, która wygrała, zdobywając 40% głosów od widzów.

Cała trójka swoją przyszłość związała z muzyką. Każde z nich wydało po kilka płyt i zaznaczyło swoją obecność na listach przebojów. Szczególną sympatią wśród słuchaczy cieszyła się Ewelina, której pierwszy album Przeznaczenie pokrył się złotem. To z niego pochodzi największy przebój gwiazdy – Żałuję.

Wszystko wskazywało na wielki rozkwit kariery Flinty, która w najmniej oczekiwanym momencie zdecydowała usunąć się w cień. Chociaż wokalistka przez ostatnie lata wciąż koncertowała i brała udział w medialnych projektach (głównie charytatywnych), to jej gwiazda nieco przygasła. Na powrót piosenkarki przyszło nam czekać ponad dekadę. Czy było warto? Większość internautów, która odsłuchała jej singiel Frutti di mare twierdzi, że tak.

Niewyemitowany występ Eweliny Flinty w Dzień Dobry TVN

Mocnym uderzeniem miał być występ Eweliny na żywo w Dzień Dobry TVN. Gwiazda długo przygotowywała się do tego momentu, który zapowiadała z wyprzedzeniem w social mediach. W studiu śniadaniówki odbyła kilka prób, by na zakończenie odcinka dać jak najlepsze show. Niestety producenci formatu zdecydowali inaczej. Widzowie nie mogli obejrzeć popisów Flinty ze względu na wydłużony o niezaplanowany czas wywiad z Piotrem Kraśko na temat depresji i problemów z prawem.

Finalistka Idola do całej sytuacji odniosła się na Instagramie. Nagrała oświadczenie, w którym poinformowała sympatyków o zaistniałej sytuacji. Dodała, że TVN obiecał jej rekompensatę za przykrość, jaka ją spotkała:

Drodzy Państwo z ogromną przykrością publikujemy to oświadczenie. Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na codzień. Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni informujemy, że stacja @tvn.pl zdeklarowała, że ten brak emisji na żywo zostanie w odpowiednim czasie rekompensowany.

Niewyemitowany przez TVN występ wreszcie trafił do sieci. Ewelina podzieliła się z fanami informacją, że jej wykon można obejrzeć na stronie Dzień Dobry TVN.

Kochani, udostępniam Wam wykonanie na żywo najnowszego singla „Frutti di Mare”. Piosenka nie pojawiła się w programie, ddtvn, na szczęście została zarejestrowana.

Cała sytuacja wzbudziła mieszane emocje wśród widzów, a w mediach wywołała niemały ferment. Głos w sprawie zabrała nawet Alicja Janosz, która postanowiła nie tylko pogratulować byłej rywalce piosenki, ale także dodać jej nieco otuchy:

Niemożliwa historia po prostu. Na dniach pewnie się uda wystąpić. Piosenka cudna – napisała, na co Ewelina odpowiedziała: – Dziękuję, Aluniu.

Dla wszystkich, którzy czekali na premierowy występ Eweliny Flinty z nową piosenką, zamieszczamy poniżej nagranie ze studia śniadaniówki. Jak wam się podoba Frutti di mare?


Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta i Alicja Janosz

Ewelina Flinta i Alicja Janosz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×