Szukaj

Ewelina Flinta i 10 artystek załamanych tym, co zrobił YouTube: „Przedwczoraj przeżyłyśmy ogromny szok”. Sprawą zajmują się na najwyższych szczeblach

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta poinformowała na Instagramie o zaskakującym posunięciu YouTubea. Ona i 10 międzynarodowych artystek jest załamanych działaniem platformy. Zobaczcie, co się stało.

Ewelina Flinta, to jedna z niewielu artystek, która raczej unika medialnego życia. Choć osiągnęła naprawdę wiele i mogłaby być idealnym przykładem dla młodych muzyków, nigdy nie zasiadła w jury żadnego talent-show, choć sama dzięki takiemu zaistniała. Nie bryluje na ściankach, nie jest bohaterką kolorowej prasy.

19 lat temu wystąpiła w Idolu, a po programie jej kariera nabrała tempa. Wylansowała m.in. przebój Żałuję, czy utwór nagrany w duecie z Łukaszem Zagrobelnym Nie kłam, że kochasz mnie. Choć wspomniane sukcesy zapowiadały wielką karierę, ona wolała usunąć się w cień i zniknąć z show-biznesu.

Ponownie pojawiła się w momencie, kiedy zaangażowała się w międzynarodowy projektu muzyczny Sounds Like Women. Kampania ma na celu wspieranie ofiar przemocy domowej, głównie kobiet. Ewelina bez dłuższego zastanawiania się przyjęła propozycję i znów mogliśmy usłyszeć jej głos. Na początek nagrała utwór Tell Me Why, który był zwiastunem projektu. Na tym jednak nie poprzestała.

Piosenka Eweliny Flinty usunięta z YouTube’a

Międzynarodowy projekt muzyczno-społeczny Sounds Like Women, a od niedawna też fundacja pod tą samą nazwą, stworzyła Luiza Staniec-Moir, która między innymi jest autorką tekstu przeboju E. Flinty Żałuję. Kobieta mieszka od 11 lat w Wielkiej Brytanii.

Zasadniczą misją projektu jest wzmacnianie kobiet i dziewcząt w Polsce i na świecie poprzez muzykę oraz muzyczne i muzykoterapeutyczne działania. To szerzenie świadomości o problemach kobiet w dostępny dla wszystkich sposób, poprzez specjalnie napisane piosenki, zainspirowane prawdziwymi historiami. To też koncerty z panelami eksperckimi, wskazywanie dróg pomocy oraz wspieranie, przy bezpośrednim dotarciu do potrzebujących – mówi Staniec-Moir.

Sounds Like Women to projekt, który polega szerzeniu świadomości o nierówności płci, przemocy domowej i dyskryminacji rasowej poprzez specjalnie napisane piosenki, zainspirowane prawdziwymi historiami kobiet. Wspierają go panie z całego świata (Monika Bulanda, Hannah Clair, Graham Kearns, Rena Psibindi, Marina Avetisian, Youdit, Barbara Bartz, Ceyda Köybaşıoğlu, Luiza Staniec – Moir, Healer Twins oraz Nadia Sheikh). Nie brakuje wybitnych nazwisk, wystarczy wymienić Kasię Nosowską czy Renatę Przemyk.

Piosenkę Tell Me Why promującą całość zaśpiewała Ewelina Flinta. Niedawno pojawił się kolejny utwór Kochana. Niestety został usunięty z serwisu YouTube, o czym wokalistka poinformowała na Instagramie.

Cieszyłyśmy się raptem dwa tygodnie z rosnącej liczby wyświetleń i Waszego wspaniałego odzewu.
Niestety przedwczoraj przeżyłyśmy ogromny szok. Klip do „Kochanej” w wersji Sounds Like Women, Renaty Przemyk, 10 międzynarodowych artystek i mojej, został usunięty! Ponad 160 zdjęć przyjaciółek i m.in. znane Artystki. NIE MA!
Sprawę wyjaśniają szefowe SLW.
Póki co możecie go obejrzeć pod linkami, które znajdziecie w komentarzach – napisała wokalistka.

Ciężka praca wielu ludzi z całego świata i takie posunięcie platformy? Mamy nadzieję, że wkrótce sprawa zostanie wyjaśniona, a utwór wróci na YouTube’a. Poniżej prezentujemy usunięty teledysk.


Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women, nowa fryzura

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women, nowa fryzura

Ewelina Flinta i uczestniczki Sounds Like Women

Ewelina Flinta i uczestniczki Sounds Like Women

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×