Szukaj

Ewelina Flinta ścięła włosy. W takiej fryzurze wygląda jak ruda Magda Gessler

Ewelina Flinta metamorfoza

Ewelina Flinta metamorfoza

Ewelina Flinta ma nową fryzurę. Gwiazda Idola zdecydowała się na ostre cięcie i nowy kolor. Jak wygląda po metamorfozie?

W tym roku minie 19 lat, od kiedy cała Polska usłyszała o Ewelinie Flincie. Piosenkarka w 2002 roku wzięła udział w programie Idol. W finale zajęła 2. miejsce, tuż za Alicją Janosz. Chociaż nie wygrała show, jej kariera układała się świetnie. Debiutancka płyta pokryła się złotem, a singiel, który ją promował (Żałuję) do dziś jest grany w rozgłośniach radiowych.

Flinta po Idolu wydała w sumie dwie płyty długogrające i wzięła udział w kilku prestiżowych muzycznych projektach (m.in. z Kayah, Urszulą Dudziak i Ewą Bem). Jej ostatni wielki przebój to nagrane w duecie z Łukaszem Zagrobelnym Nie kłam, że kochasz mnie. Piosenka była hitem 2008 roku. Po jej wydaniu Ewelina usunęła się w cień show-biznesu.

Przerwę od występów gwiazda wykorzystała na działalność społeczną. W maju 2018 ogłosiła udział w międzynarodowym projekcie społeczno-muzycznym Sounds Like Women, mającym zwrócić uwagę na brak równości w pracy i płacach dla kobiet, przemocy domowej, molestowaniu seksualnemu, nierównemu traktowaniu ze względu na kolor skóry czy pochodzenie. Efektem jest piosenka Tell Me Why zainspirowana historiami trzech kobiet, które doznały przemocy domowej.

Ewelina Flinta obecnie. Nowa fryzura gwiazdy Idola

Chociaż Ewelina mocno ograniczyła działalność artystyczną i na scenie występuje niezwykle rzadko, to z fanami pozostaje w stałym kontakcie za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Na Instagramie dzieli się zdjęciami z codziennych sytuacji. Dzięki jej wpisom wiemy, że minione Boże Narodzenie spędziła sama, a kilka dni temu YouTube usunął jeden z utworów, w którym wzięła udział wraz z 10 innymi artystkami.

Dziś Flinta zaprezentowała fanom swoją nową fryzurę. Gwiazda Idola pokazała się z burzą rudych włosów. Piosenkarka już nie nosi długich pasm, którym była wierna od lat. Zdecydowała się na drastyczne cięcie i krzykliwy kolor.

Pozdrawiam spod…. świeżo wysuszonych włosów – napisała.

Internauci twierdzą, że Flinta w nowej fryzurze wygląda jak… Magda Gessler. Ruda burza loków rzeczywiście zdecydowanie odbiega od dotychczasowego wizerunku wokalistki i może kojarzyć się z najbardziej znaną posiadaczką podobnego uczesania.

  • Śliczny rudzielec.
  • Bardzo ładnie Pani w rudych włosach – czytamy w komentarzach.

Czekacie na nowe piosenki Eweliny?


Ewelina Flinta ma krótkie, rude włosy

Ewelina Flinta ma krótkie, rude włosy

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×