Szukaj

Ewelina Flinta ścięła włosy! Gwiazda „Idola” pochwaliła się metamorfozą

Ewelina Flinta ma krótkie włosy! Gwiazda, znana wszystkim z Idola, na długo zniknęła z mediów. Niedawno wróciła z nowym projektem i zupełnie nową fryzurą. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda piosenkarka.
Ewelina Flinta metamorfoza

Ewelina Flinta metamorfoza

Ewelina Flinta, to jedna z niewielu artystek, która unikała medialnego życia jak ognia. Choć osiągnęła w naszym kraju naprawdę wiele i mogłaby być idealnym przykładem dla młodych muzyków, nigdy nie zasiadła w jury żadnego talent-show, choć sama dzięki takiemu zaistniała.

Artystka wystąpiła w Idolu, a po programie jej kariera nabrała tempa. Wylansowała m.in swój autorski przebój Żałuję, czy utwór nagrany w duecie z Łukaszem Zagrobelnym Nie kłam, że kochasz mnie. Choć wspomniane sukcesy zapowiadały wielką karierę, ona wolała usunąć się w cień i zniknąć z show-biznesu.

Ewelina Flinta ma krótkie włosy

Od niedawna znowu możemy oglądać, a przede wszystkim słuchać Ewelinę Flintę. Piosenkarka, której znakiem rozpoznawczym, były również, długie, rude włosy, zmieniła fryzurę. Odświeżyła wizerunek, poprzez skrócenie czupryny. Teraz ma uczesanie do ramion, w niezmienionym kolorze. Wygląda bardzo dobrze. Do tego pozwała kosmykom kręcić się lekko i swobodnie powiewać na wietrze.

Zobacz: WOW! Dawno niewidziana Ewelina Flinta wróciła na salony! Zmieniła fryzurę i zaskoczyła stylizacją!

Bronuś, pies moich przyjaciół. Moja największa psia miłość. ❤ To taki gość, o którym można pisać bajki i stawiać pomniki.

Opublikowany przez Ewelina Flinta Piątek, 23 sierpnia 2019

Ewelina Flinta – czym się zajmuje?

W marcu tego roku Ewelina mocno zaangażowała się w międzynarodowy projektu muzyczny Sounds Like Women. Kampania ma na celu wspieranie ofiar przemocy domowej, głównie kobiet. Piosenkarka bez dłuższego zastanawiania się przyjęła propozycję i znów możemy usłyszeć jej głos. Wzięła udział w nagraniu utworu Tell Me Why, który jest zwiastunem projektu.

Zobacz: Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women

Choć jej kariera po zajęciu drugiego miejsca w programie Idol zapowiadała się zachęcająco, wokalistka szybko zniknęła ze sceny. Zajęła się swoim życiem prywatnym, nie pojawiała się nawet w social mediach. Koncertowała, oczywiście, ale to grupa najwierniejszych fanów wiedziała, gdzie możną ja usłyszeć. Teraz jest zaangażowana w bardzo ważną kampanię społeczną. Życzymy owocnej współpracy w projekcie.

Zobacz: Katarzyna Zielińska postawiła na nową fryzurę! Jej metamorfoza wywołała szał: „Podobna do Ani Przybylskiej”


Ewelina Flinta w nowej fryzurze

Ewelina Flinta w nowej fryzurze

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women, nowa fryzura

Ewelina Flinta w projekcie muzycznym Sounds Like Women, nowa fryzura

Ewelina Flinta - projekt muzyczny

Ewelina Flinta - projekt muzyczny

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×