To ostatnie pożegnanie partnerki z Żorą. „Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam!” Ewelina Bator opublikowała rozrywający serce post

Ewelina Bator - pożegnalny post

Ewelina Bator - pożegnalny post

Ewelina Bator po pogrzebie Żory Korolyova pożegnała go po raz ostatni w poście na Instagramie. Na pogrzebie wygłosiła wzruszającą mowę, a wpis był zwieńczeniem jej słów.

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia w wieku 34 lat.  W środę, 5 stycznia w kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy u. Senatorskiej w Warszawie odbył się jego pogrzeb. Podczas ostatniego pożegnania towarzyszyli mu przyjaciele, między innymi Agustin EgurrolaRafał MaserakaEwa SzabatinLenka Klimentova i Jan Kliment, Agnieszka MrozińskaTomasz Barański i Jacek Jeschke.

Wśród żałobników nie mogło zabraknąć jego partnerki Eweliny Bator. Kiedy w mediach pojawiły się wieści, że Żora Korolyov nie żyje, to ona i jego 11-letnia córka, Sonia, którą miał z pierwszego małżeństwa najbardziej odczuły stratę.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to, co się stało, potrzebuję ciszy… – napisała w social mediach zrozpaczona Bator.

Pożegnała go także podczas pogrzebu, a na koniec dodała post na Instagramie.

Ewelina Bator po pogrzebie Żory Korolyova opublikowała pożegnalny post

Ewelina Bator wzruszyła zebranych na pogrzebie Żory swoją przemową:

[…] Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham cię – pożegnała swojego ukochanego i poprosiła zebranych o ostatnie oklaski dla tancerza. Brawa rozbrzmiewały na cmentarzu przez kilka minut.

Kiedy już wróciła do domu, pokusiła się o jeszcze jedno podsumowanie. Zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie i napisać kilka słów. To ostatnie pożegnanie z Żorą:

Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę którą mi dałeś!
Do zobaczenia – napisała.

Post wywołał całą lawinę słów wsparcia.


Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Jacek Jeschke - pogrzeb Żory Korolyova

Jacek Jeschke - pogrzeb Żory Korolyova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×