Szukaj

Ewel0na porównała swoje dwa zdjęcia – sprzed lat i obecne. Dopiero teraz widać, jak zmieniły ją operacje plastyczne

Ewelina Kubiak Ewel0na

Ewelina Kubiak Ewel0na

Ewelina Kubiak, lepiej znana jako Ewel0na z Warsaw Shore, pokazała, jak zmieniła się przez ostanie 5 lat. Dopiero teraz widać, że drastycznie ingerowała w urodę.

Ewelina Kubiak znana jest dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Przez wielu uważana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych osób, jakie przewinęły się przez reality-show MTV.  Ewel0na uwielbia imprezować i poznawać nowych ludzi. Jej zachowanie, choć ma swoich zwolenników, często również jest krytykowane przez sporą część widzów. Zarzuca się jej często zbyt ordynarne zachowanie, które nie przystoi kobiecie.

Oprócz udziału w programie łapała się także innych zajęć. Wystąpiła m.in. na Fame MMA, gdzie zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, którą bardzo szybko pokonała. Wiedzie także prym w reklamowaniu produktów. Niedawno wydała swój kolejny singiel – Tylko miłość.

Ostatnio zasłynęła z poprawiania urody, co namiętnie relacjonowała w social mediach. Seria publikacji z zabiegów medycyny estetycznej, którym się poddała, budziła ogromne zainteresowanie wśród użytkowników sieci. Nic dziwnego, ponieważ po wycieczce do Turcji Ewel0na zmieniła się nie do poznania.

Efekt, jaki osiągnęła najlepiej widać na kompilacji zdjęć, którą opublikowała na Instagramie.

Jak zmieniła się Ewel0na z Warsaw Shore?

Ewelina kiedy zaczynała w show-biznesie, wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Fani show pamiętają ją jako brunetkę o nieco okrąglejszych kształtach. Z biegiem czasu zeszczuplała, zmieniła kolor włosów, a także bardzo się zaprzyjaźniła z medycyną estetyczną. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku celebrytka zoperowała sobie piersi, zrobiła liposukcję i poprawiła nos. Zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Podczas zabiegu w Turcji gwiazda Warsaw shore nie była sama. Operację zafundował sobie również jej partner, Arnold Jabłoński. Na razie jednak nie wiadomo, co dokładnie sobie poprawił.

Zainteresowanie jej osobą jeszcze bardziej wzrosło po tym, jak prasę obiegły wieści, że krótko po odwiedzeniu tureckiej kliniki celebrytka wylądowała w szpitalu, gdzie podobno otarła się o śmierć, a potem nawróciła za sprawą duchownego, którego tam poznała.

Kubiak nie szczędziła fanom relacji i zdjęć. Jednak dopiero na zestawieniu fotografii, na których widzimy ją z 2015 roku i obecnie, widać, jak naprawdę się zmieniła.

Jak zmieniła się Ewelina Kubiak?

Jak zmieniła się Ewelina Kubiak?

Ewelina już nie przypomina siebie sprzed lat, a zapowiada, że to jeszcze nie koniec zmian. Kilka miesięcy temu zdradziła, że w planach ma także korektę pośladków.

W galerii znajdziecie jeszcze starsze zdjęcia Kubiak. Pochodzą z początków jej kariery, zanim schudła i poddała się jakiejkolwiek operacji plastycznej.


Jak zmieniła się Ewelina Kubiak?

Jak zmieniła się Ewelina Kubiak?

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak - operacja nosa

Ewelina Kubiak - operacja nosa

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A taka ładna dziewczyna z niej była…..szkoda

 • Gość pisze:

  Walczyła z Godlewską a zaczyna coraz bardziej ja przypominać (oczywiście też z przed jej przytycia/zmian) 🤔

 • Gość pisze:

  Tragikomedia! Teraz wygląda jak dmuchana lala…Zastanawiam się, co takie laski xhcą udowodnić i komu 🤦‍♂️

 • Gość pisze:

  Do gaługana nadaje się idealnie

 • Gość pisze:

  Fuj fuj i jeszcze raz fuj, jest obrzydliwa, nie wiem, nie rozumiem jak komukolwiek może się to podobać, jest okropna i tyle

  • Gość 1234 pisze:

   Wiem, nie rozumiem po co „gwiazdy” robią sobie operację plastyczne.Gdyby miały zniekształconą twarz np.po wypadku ,ale one są przecież zdrowe!

 • Gość pisze:

  Trochę to komiczne, ale co kto lubi. Wygląd wyglądem, ale niestety w niej bardziej przeszkadzało „wnętrze”, które nie uległo zmianie, a już na pewno nie na lepsze. Może gdyby były operacje dodania kultury i zmniejszenia ego…

 • Anka pisze:

  Jej wystarczyło po prostu schudnąć, a zrobiła wszystko poza tym i w efekcie przypomina kosmitkę

 • Gość pisze:

  I po co ten hejt? Jej twarz, jej ciało, jej pieniądze. Niech robi to co chce. Za wasze Nie robi tych operacji. Pozdrawiam.

  • Jogurt pisze:

   Żaden hejt skoro jest osobą publiczną tak zwana celebrytka musi liczyć się z tym że ludzie będą ja oceniać i tyle,moim zdaniem wygląda bardzo nie naturalnie

 • Gosia Gosia pisze:

  Nie wiem czy do końca jest świadoma . Zmiana wcale nie jest pozytywna . Nawet Gojdz w wywiadzie , powiedział iż operacje poprawiające urodę nie są już passe. 🤔

  • Gość pisze:

   Nie jestem pewien czy brakuje mi komórek żeby zrozumieć o co ci chodzi, czy po prostu chciałaś zabłysmąć nie wiedząc do końca co oznacza słowo passe

  • Gość pisze:

   Sa juz passe*

 • Gość pisze:

  Ona ma te cycki zrobione czy to skarpeta?

 • Krytyk filmowy pisze:

  Wygląda jak ten z j e b Ken co się teraz przerobił hahahaha one wszystkie wyglądają podobnie

 • Gość pisze:

  Była śliczna teraz masakra

  • Gość pisze:

   Zdjęcie z 2015vs 2021, no naprawdę sprzed dwóch lat. Co za polglowek to pisze?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×