Ewel0na z „Warsaw Shore” pokazała zdjęcie bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani jednogłośnie ocenili jej urodę

Ewelina Kubiak Ewel0na

Ewelina Kubiak Ewel0na

Ewelina Kubiak do niedawna zawsze pokazywała się w nieskazitelnie zrobionej fryzurze, pełnym makijażu i sztucznych rzęsach. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w naturalnym wydaniu. Jak wygląda Ewel0na bez make up-u

Ewelina Kubiak niedawno zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską na gali Fame MMA! Ale popularność przyniósł jej udział Warsaw Shore. Występuje w nim od 2013 roku – do tej pory ominęła jedynie dwie z dwunastu edycji tego show. Jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 400 tysięcy osób.

Ewelina Kubiak bez makijażu. Jak wygląda?

Ewidentnie polska szara jesień nie wpływa dobrze na nastrój Eweliny. Kilka dni temu przyznała się do tego Isntagramie.

Dawno nic nie dodawałam z racji tego, że ostatnio jakoś nie mam na nic ochoty… ;/ wszystko mnie przygnębia i przytłacza. Na przyszły weekend wyjeżdżam z Polski żeby odciąć się od wszystkiego i odpocząć… a Wasze samopoczucie jak ? – pytała swoich followersów.

Natychmiast dostała wiele pozytywnych zwrotów. Fani prosili, by nigdzie nie wyjeżdżała, bo nasz kraj bez niej  nie będzie już tak kolorowy.

Nie wyjeżdżaj, Polska Cię potrzebuje!

Ale byli też tacy, którzy inaczej podeszli do tematu i zalecali Ewelinie wyjazd:

Wyjazd dobrze Ci zrobi, sama szykuje się do wyjazdu by się zresetować.

Nie wiadomo czy Ewelina gdzieś wyjechała, ale nagle na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie zupełnie inne niż te, do których przyzwyczaiła swoich wielbicieli i fanów. Wygląda na nim na zrelaksowaną i wypoczętą. Jej uśmiech mówi, że już nie ma śladu po chandrze. Uwagę jednak przykuwa zupełnie coś innego.

Ewelina na najnowszym zdjęciu jest prawie bez makijażu, włosy ma w lekkim nieładzie i pozbyła się sztucznych rzęs. Wygląda naprawdę uroczo. Czyżby postanowiła zupełnie zmienić swój wizerunek i swoje podejście do życia. Czyżby zrozumiała, że czasem wystarczy dać sobie więcej luzu i życie staje się bardziej znośne, nawet wtedy, gdy na niebie zamiast słońca przesuwają się ciemne skłębione chmury?

Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że wpisem zachwyceni byli jej obserwujący, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów.

Zobacz: Ewel0na z Warsaw Shore na gali MTV EMA 2019! Owinięta w sreberko reprezentowała Polskę razem z Roksaną Węgiel


Ewel0na - jak wygląda bez makijażu?

Ewel0na - jak wygląda bez makijażu?

Ewelina

Ewelina "Ewelona" Kubiak i Patryk Spiker na czerwonym dywanie - MTV EMA 2019

Ewelina Kubiak z Warsaw Shore

Ewelina Kubiak z Warsaw Shore

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×