Pierwszy ślub w historii „Warsaw Shore”. Ewel0na i Arnold zdecydowali się na przysięgę przed kamerami

Ewel0na

Ewel0na

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy: pierwszy ślub uczestników formatu. Ewel0na i Arnold złożyli przed kamerami przysięgę małżeńską.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, to program typu reality show, emitowany na antenie MTV Polska od 10 listopada 2013. Format oparty jest na amerykańskiej Ekipie z New Jersey. Pojawiła się w nim cała masa osób, które dzięki niemu zyskały popularność, jak na przykład Mała Ania, która od jakiegoś czasu relacjonuje w sieci ciążę. 

W pierwszym sezonie pojawiła się także Ewelina Kubiak, która zasłynęła metamorfozą, a teraz także tym, że jest pierwszą uczestniczką show, która wzięła ślub z innym członkiem ekipy, Arnoldem.

Pierwszy ślub w Warsaw Shore

Ewelina Kubiak popularność zyskała dzięki show Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Przez wiele osób uważana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych osób, które pojawiły się w programie. Od samego początku dała się poznać jako dziewczyna, która nie wie, co to są ograniczenia.

Miała tak samo wielu zwolenników, co krytyków. Zarzucano jej głównie zbyt ordynarne zachowanie, które nie przystoi kobiecie.

Kubiak oprócz udziału w programie łapała się innych zajęć. Wystąpiła m.in. na Fame MMA, gdzie zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, którą rozłożyła na łopatki. Wiedzie także prym w reklamowaniu produktów. Wydała też swój kolejny singiel – Tylko miłość.

Ewelina jest też chodzącą metamorfozą. Kiedy zaczynała w show-biznesie, wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Fani show pamiętają ją jako brunetkę o nieco krąglejszych kształtach. Z biegiem czasu zeszczuplała, zmieniła kolor włosów, a także bardzo się zaprzyjaźniła z medycyną estetyczną. W ciągu jednego roku celebrytka zoperowała sobie piersi, zrobiła liposukcję i poprawiła nos.

Udział w programie przyniósł jej też miłość. Ewelona i Arnold poznali się na planie programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Między nimi od razu zaiskrzyło, co nie uszło uwadze widzów. Przez lata ich związek przechodził różne etapy. Jednak w końcu się zaręczyli, a jak się okazuje, są po ślubie… Tym razem jest to jedynie przedsmak prawdziwego przysięgi małżeńskiej.

Ewelina i Arnold, którzy wystąpili w kolejnym sezonie programu, wzięli ślub w otoczeniu przyjaciół, a całe wydarzenie było jedynie zabawą. Niemniej jednak zebrani oraz państwo młodzi nie zapomnieli o odpowiedniej oprawie. Były białe stroje i obrączki. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, który obejrzeć będziemy mogli już jesienią, w kolejnym sezonie Warsaw Shore.


Warsaw Shore - ślub Ewel0ny i Arnolda

Warsaw Shore - ślub Ewel0ny i Arnolda

Warsaw Shore - ślub Ewel0ny i Arnolda

Warsaw Shore - ślub Ewel0ny i Arnolda

Ewelona

Ewelona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×