Śmierć Ewy Żarskiej. Znamy nowe ustalenia prokuratury i datę pogrzebu

Ewa Żarska

Ewa Żarska

Ewa Żarska nie żyje. Dziennikarka Polsatu zmarła w nocy z 16 na 17 kwietnia. Okoliczności śmierci bada prokuratura. Co udało się już ustalić? Kiedy odbędzie się pogrzeb?

Ewa Żarska mieszkała w Łodzi, z której relacjonowała najważniejsze wydarzenia. Była związana z telewizją Polsat. Prowadziła program Państwo w Państwie, wcześniej była korespondentką Polsat News w Londynie. Niestety kilka dni temu media obiegła informacja, że Żarska nie żyje. Sprawie przygląda się prokuratura:

Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmieci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – potwierdza Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Koleżankę z pracy pożegnali dziennikarze związani ze stacją – m.in. Dorota Gawryluk, która napisała na Twitterze: 

Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka, ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności.

Ewa Żarska nie żyje. Prokuratura podała nowe fakty w sprawie

Badane są okoliczności śmierci dziennikarki. Śledczy próbują ustalić, czy Ewa Żarska była sama w mieszkaniu. Przeprowadzono oględziny. O wynikach poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Na razie nie ma przesłanek, by mówić, że inne osoby przyczyniły się do tego tragicznego zdarzenia:

Przeprowadzono tam oględziny. Na obecnym etapie brak jest podstaw, aby mówić, że inne osoby przyczyniły się do jej śmierci. Sprawa jest badana – mówił Krzysztof Kopania w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje. Zmarła dziennikarka telewizji Polsat

Pogrzeb Ewy Żarskiej. Kiedy się odbędzie?

Jak podaje Super Express, pogrzeb Ewy Żarskiej odbędzie się w poniedziałek, 27 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystości żałobne rozpocznie msza święta, która obędzie się o 11:30 w Kaplicy Cmentarnej.


Ewa Żarska

Ewa Żarska

Ewa Żarska

Ewa Żarska

Ewa Żarska

Ewa Żarska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×