Ewa Żarska nie żyje. Dziennikarka Polsatu miała tylko 45 lat

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje. Zmarła reporterka, która od lat była związana z Telewizją Polsat i Polsat News. Miała 45 lat. Przyczyny śmierci bada prokuratura.

Ewa Żarska urodziła się w Piotrkowie Trybunalskim. Od lat mieszkała w Łodzi, skąd relacjonowała najistotniejsze wydarzenia. Była także dziennikarką programu Państwo w Państwie, a wcześniej korespondentką Polsat News w Londynie.

Jak informuje Gazeta Wyborcza, zmarła nagle w nocy z 16 na 17 kwietnia. Sprawie przygląda się prokuratura:

Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmieci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – potwierdza Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Kim była Ewa Żarska?

Ewa Żarska zaczynała w bełchatowskim magazynie Fakty. Potem pracowała w Radiu Łódź i robiła materiały dla Telewizji Piotrków i Piotrkowskiej Medialnej Agencji Informacyjnej.

W 2001 roku została korespondentką Telewizji Polsat z województwa łódzkiego. Od 2013 przez dwa lata była korespondentką stacji Polsat News z Londynu. Była dziennikarką Państwa w Państwie.

Żarska była znana ze swoich reportaży. To ona zainteresowała się tematem głośnej sprawy mordercy i pedofila Mariusza Trynkiewicza. Napisała książkę Łowca, która okazała się sukcesem. Odpowiadała także za materiał, który obił się szerokim echem — Czekałem na was, opowiadającym o szczegółach zbrodni oraz śledztwa przy poszukiwaniach 20-letniej Kai.

Ewa niejednokrotnie pomagała policji i prokuraturze przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Trzy lata temu, dzięki współpracy z informatorem, pomogła ustalić miejsce pobytu Krzysztofa P., pabianiczanina, mieszkającego w Rosji, który był pedofilem. Żarska odmówiła ujawnienia swojego informatora za co została ukarana grzywną.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zobacz także: Nie żyje gwiazda „Bad Boya”. Antek Królikowski oddał hołd przyjacielowi: „Opuścił ten świat przedwcześnie”


Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje

Ewa Żarska nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×