Ewa Wachowicz wznowi działalność restauracji? „Ze wspólnikami podjęliśmy decyzję…”. Zdradziła swoje plany

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz planuje otworzyć restaurację? Gwiazda podjęła decyzję, o której opowiedziała w jednym z wywiadów. Jak ją argumentuje? 

Ewa Wachowicz jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. W 1992 roku uzyskała tytuł Miss Polonia, następnie reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Świata, gdzie dotarła do ścisłego finału. Gwiazda jest jednak kobietą wielu talentów. Od 1993 do 1995 roku była sekretarzem prasowym ówczesnego premiera, Waldemara Pawlaka, wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, a na antenie telewizji Polsat jest gwiazdą programu Ewa gotuje. 

Wachowicz niedawno pojawiła się podczas konkursu Miss Polski 2020, gdzie była jedną z członkiń jury. Prezentowała się obłędnie, widać, że czas się dla niej zatrzymał.

Zobacz: 50-letnia Wachowicz na gali Miss Polski 2020 nie miała konkurencji! Figura godna pozazdroszczenia

Ewa Wachowicz otworzy restaurację? Podjęła decyzję

Wachowicz jest właścicielką restauracji w Krakowie, która przez obostrzenia nałożone przez rząd, na razie pozostaje zamknięta. Jest nieczynna ponad pół roku. Miss Polonia w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że utrzymanie załogi w takiej sytuacji jest naprawdę nadludzkim wysiłkiem:

Restauracja jest ciągle zamknięta. Takie są wytyczne naszego rządu. Jest to niezwykle trudny czas dla restauratorów, bo restauracja jest nieczynna ponad pół roku. Żeby utrzymać załogę, to jest naprawdę nadludzki wysiłek. Z moimi wspólnikami jesteśmy w stanie to zrobić tylko z jednego powodu, ponieważ mamy inne źródła utrzymania. Ale jesteśmy na granicy wytrzymałości.

Chociaż część restauratorów od niedawna otwiera swoje biznesy, Ewa Wachowicz na taki krok na razie się nie decyduje. W rozmowie z Faktem tłumaczy, że ma inne źródła dochodów. Rozumie jednak osoby, które decydują się wznowić działalność wbrew zaleceniom rządu. Dodaje, że wspiera je całym sercem:

Ze wspólnikami podjęliśmy decyzję o tym, że restauracja pozostanie zamknięta. Mnie jest prościej, bo to moja „druga noga”. Oprócz prowadzenia tego biznesu wydaję książki, mam własny program telewizyjny, dlatego patrzę z innego punktu widzenia. Rozumiem i wspieram całym sercem restauratorów, którzy żyją wyłącznie z prowadzenia restauracji.

Gwiazda dodaje, że jest przekonana, że restauratorzy przestrzegają wszelkich zaleceń sanitarnych:

Jestem przekonana, że restauratorzy przestrzegają wszystkich zaleceń sanitarnych bez względu na to, czy jest pandemia, czy jej nie ma.

Uważacie, że restauracje powinny się otwierać?


Zalipianki – restauracja Ewy Wachowicz

Zalipianki – restauracja Ewy Wachowicz

Nowy dom Ewy Wachowicz

Nowy dom Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Ewa Wachowicz – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bez turystow w Krakowie, pani Wachowicz dużo nie zarobi w swojej drogiej reasturacji więc się tak bardzo nie poświęca.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×