Szukaj

Synek gwiazdy „Top model” trafił do szpitala. Konieczna była operacja

Ewa Niespodziana - Top Model

Ewa Niespodziana - Top Model

Ewa Niespodziana jakiś czas temu została mamą. Gwiazda urodziła synka Wiktora. Chłopczyk niedawno przeszedł operację. Co się stało?

Ewa Niespodziana zgłosiła się do szóstej edycji Top modelgdzie doszła aż do ścisłego finału. Ostatecznie przegrała tylko z Patrykiem Grudowiczem i zajęła drugie miejsce. Od tego momentu zyskała niemałą popularność. By być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, prowadzi regularnie swoje media społecznościowe.

Zobacz: Joanna Krupa cztery dni po porodzie podjęła ważną decyzję. Już wiemy, czy pojawi się na finale Top model

Syn Ewy Niespodziany trafił do szpitala. Co się stało?

To tam ogłosiła szczęśliwą wiadomość o ciąży, potem, że została mamą. Urodziła synka Wiktora, który błyskawicznie zawrócił w głowie jej i jej obserwującym. Niedawno chłopczyk trafił do szpitala. Potrzebna była pilna operacja. Co się stało? Okazuje się, że Wiktor miał dodatkowy palec u nogi, który trzeba było usunąć operacyjnie:

Wiktor miał mały zabieg.. dodatkowego paluszka, ale jak to MAMA wszystkim się przejmuje i wszystko przeżywa dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy. Najważniejsze: zachować spokój. Chyba po tej wizycie w szpitalu mogę powiedzieć, że zmieniam totalnie wizje o personelu. Przemiłe Panie pielęgniarki, które się pytają co chwile jak się czujesz, martwią się, wspierają. Dziękuje Moim bliskim za wsparcie jak i Wam – podkreślała we wpisie na Instagramie.

Zobacz: Porażająca metamorfoza Michała Baryzy z Top Model! Teraz wygląda jak przystojniak z argentyńskiej telenoweli

View this post on Instagram

Mamo! A weź się uspokój, dobrze mi tu ???????? Drogie mamusie pytaliście się jakiś czas temu, dlaczego nas tu mniej. Jestem człowiekiem, który totalnie świruje na myśl o szpitalach, igłach, personelu szpitalnego, zapachu, wrrrr ZNACIE TO? ???????????? i się wyłączam ze wszystkiego jak na pstryknięcie palca ???? Piszecie mi różne rzeczy o swoich maluszkach, zabiegach, obawach etc. nawet mam tu czujnych obserwatorów, którzy już wcześniej to zauważyli! ???? ( jak?! ???????????? ) Wiktor miał mały zabieg.. dodatkowego paluszka ???? ale jak to MAMA wszystkim się przejmuje i wszystko przeżywa dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy ???? Najważniejsze : zachować spokój ???? Chyba po tej wizycie w szpitalu mogę powiedzieć, że zmieniam totalnie wizje o personelu ???? przemiłe Panie pielęgniarki, które się pytają co chwile jak się czujesz, martwią się, wspierają ???? Dziękuje Moim bliskim za wsparcie jak i Wam ♥️

A post shared by Ewa Niespodziana (@eniespodziana) on

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo wpisów, w którym internauci życzyli chłopcu szybkiego powrotu do zdrowia:

  • Dzielny chłopczyk. Uwielbiam Go. Jest taki uśmiechnięty.
  • Wiktorek nawet w szpitalu się uśmiecha.
  • No przecież to jest tak niesamowity maluch, on nawet na szpitalnym łóżeczku zaraża uśmiechem, pozazdrościć!!
  • A Wiktorek co by nie było zawsze uśmiechnięty. Życzę wszystkiego dobrego.

Dołączamy się do życzeń, trzymając kciuki za jak najszybszy powrót do pełni sił.

Zobacz: Klaudia El Dursi jeszcze nie wygrała Top Model, a już uważa się za drugą Joannę Przetakiewicz. Zaprojektowała sukienki w kosmicznych cenach


Syn Ewy Niespodziany trafił do szpitala

Syn Ewy Niespodziany trafił do szpitala

Syn Ewy Niespodziany trafił do szpitala. Co się stało?

Syn Ewy Niespodziany trafił do szpitala. Co się stało?

Ewa Niespodziana z Top Model urodziła

Ewa Niespodziana z Top Model urodziła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×