Szukaj

Ewa Mrozowska z Gogglebox w hitowej fryzurze na lato. To strzał w dziesiątkę dla większości kobiet

Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska z Gogglebox. Przed Telewizorem może się pochwalić przepięknymi, długimi i gęstymi włosami. Właśnie pochwaliła się, jaką fryzurę z nich wyczarowała. Cudo na lato!

Ewa Mrozowska jest świetnie znana widzom TTV. Wraz z Sylwią Bombą występuje w popularnym programie Gogglebox. Przed Telewizorem. Obie panie dorobiły się sporego grona fanów, którzy obserwują je nie tylko w show, ale także na Instagramie.

Pierwsza z nich niedawno pochwaliła się rzeczy swoich obserwujących zdjęciem w świetnej fryzurze, która z pewnością będzie hitem nadchodzącego lata.

Ewa Mrozowska z Gogglebox w nowej fryzurze

Ewa Mrozowska zasłynęła z występów w show TTV, gdzie razem z przyjaciółką komentują, co widza na ekranie telewizora. Wiadomo, że od 2013 roku jest żoną Piotra, którego dopiero niedawno pokazała na swoim Instagramie, a od roku mamą słodkiego Leona, który zdecydowanie częściej gości na jej Instagramie niż mąż, który unika rozgłosu.

Piękna blondynka o naturalnie gęstych włosach właśnie zachwyciła fanki piękną fryzurą. Pasma zaplotła w misterne warkocze, co skojarzyło jej się ze słowiańszczyzną, czego nie omieszkała zaznaczyć w opisie zdjęcia. Trzeba przyznać, że upięcie jest wyjątkowe, a Ewa prezentuje się w nim po prostu pięknie.

Słowiańska krew, uwielbiam takie fryzurki to i przyszpanuje z fotka, kto lubi takie włoski ? – napisała.

Fanki Ewy są zachwycone warkoczami i wcale jej się nie dziwią, że chciała się nimi pochwalić. Taka fryzura ma szanse stać się hitem nadchodzącego lata. Mrozowska perfekcyjnie połączyła macierzyństwo z karierą zawodową, a jak widać, udaje jej się także wygospodarować czas dla siebie i zadbać o urodę.

Zobacz także: Sylwia Bomba z Gogglebox wystylizowana jak z Paryża, a płaszczyk z sieciówki. Wiemy, ile za niego zapłaciła


Ewa Mrozowska - fryzura na lato

Ewa Mrozowska - fryzura na lato

Ewa Mrozowska - fryzura na lato

Ewa Mrozowska - fryzura na lato

Ewa Mrozowska z synkiem

Ewa Mrozowska z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×