Ewa Minge poroniła! Pierwszy raz opowiedziała o prywatnej tragedii: „Czułam ciepłą rękę ginekologa i słyszałam jego słowa”

Ewa Minge poroniła. Biografia Evy Minge Życie to nie bajka

Ewa Minge poroniła. Biografia Evy Minge Życie to nie bajka

Ewa Minge poroniła

Już za kilka dni do sklepów trafi biografia Ewy Minge „Życie to nie bajka”. Projektanta w swojej książce zdradzi nieznane dotąd historie z jej życia, zarówno te pozytywne, jak i bardziej poruszające czytelnika.

Ewa Minge ma na swoim koncie sporo sukcesów międzynarodowych, postrzegana jest przez media jako silna i niezależna. W książce „Życie to nie bajka” Minge zdradzi smutną historię z życia.

Zobacz: Karolina Korwin-Piotrowska – bez litości. Tak można podsumować jej wypowiedzi z ostatniego tygodnia o gwiazdach

AfterParty.pl opublikowało fragment, w którym Ewa Minge przyznaje, że poroniła prawdopodobnie córkę.

„Mam też anioła macierzyństwa”, pisze. „Dostałam go pod choinkę dawno temu od moich synów, kiedy byli bardzo mali. Nie wiedzieli, że właśnie noszę pod sercem ich siostrę lub brata. Pewnego dnia obudziłam się i zobaczyłam, że gliniany aniołek wigilijny stracił skrzydła. Kiedy zasypiałam, były jeszcze, a teraz znalazły się obok niego. Podniosłam się i poczułam przeszywający ból brzucha. Zły znak w moim stanie. (…)  Mój cud też odszedł ode mnie. Na ramieniu czułam nadal ciepłą rękę ginekologa i słyszałam jego słowa, że powinnam zatrzymać już projekt mama

Sięgniecie po biografię Ewy Minge „Życie to nie bajka”?

Autobiografia Ewy Minge Fot. screen z empik

Bigorafia Ewy Minge Życie to nie bajka

Biografia Ewy Minge „Życie to nie bajka”

Książka Ewy Minge „Życie to nie bajka” trafi do sprzedaży 20 maja. Najpopularniejsza polska projektantka, właścicielka marki Eva Minge, opowie o tym, jak dążyła do sukcesu.

Ile kosztuje biografia Minge? W sklepie Empik.com książka „Życie to nie bajka” dostępna jest już od ok. 32 złotych.

Trzeba w życiu zdobyć skarb czterdziestu rozbójników, lampę Aladyna, wybrać kilka gwiazd na niebie, by je zaadoptować, wsiąść do wymarzonej fury, ubrać wypasioną skórę i dostać na urodziny najdroższą komórę np. z serii Vertu, by zrozumieć, że fura, skóra i komóra z najgorętszej nawet półki nie są nic warte. Urodziłam się, by stworzyć świat z mojej wyobraźni, świat, jak z bajki, kolorowy, piękny, czarodziejski… dobry – pisze Ewa Minge

Ewa Minge

Ewa Minge poroniła. Biografia Ewy Minge „Życie to nie bajka”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×