Ewa Minge bardzo szczerze o swoim wyglądzie: „Wyglądam jak chcę. To jest moja sprawa. Proszę mi nie współczuć” [WIDEO]

Ewa Minge bardzo szczerze o swoim wyglądzie

Ewa Minge ostro o operacjach plastycznych

Ewa Minge od lat jest krytykowana za swój „nienaturalny” wygląd. Media nie zostawiają na niech suchej nitki i zarzucają jej niezliczoną ilość operacji plastycznych. Gwiazda zawsze podkreśla, że nigdy takich nie wykonywała.

Ewa Minge od lat odnosi ogromne sukcesy poza granicami naszego kraju. Jej kolekcje prezentowane są na najważniejszych wybiegach świata. Mimo to projektantka od wielu lat walczy z hejtem.

Nie będę już udowadniała tysiące razy, bo wrzuciłam nawet opinie biegłych lekarzy dotycząca i operacji plastycznych i różnych innych rzeczy, która temu zaprzeczała, jakieś wypełniacze. Mój wygląd na świecie, gdzie pokazywałam się i robiłam ważniejszą część mojej pracy zawodowej mojej kariery modowej był plusem. Tam się nigdy z czymś takim nie spotkałam. Wręcz odwrotnie. Świat taki jest, że nie ocenia ludzi w ten sposób. Nigdy nie stawałam przed lustrem i nie wątpiłam w siebie. Zawsze to przeżywałam z tego względu, że przeżywali to moi bliscy. Czemu ja mam się ukryć? Że się komuś nie podobam? Że jestem brzydka? Że mam taką, a nie inną urodę? Że mi się rysy zmieniają, bo przytykałam od kilku lat ok. 10 kg, bo biorę sterydy, bo się leczę, bo mam generalnie w nosie, bo jestem kolorowym ptakiem? Wyglądam jak chcę. To jest moja sprawa. Nawet bym zrobiła 30 operacji plastycznych to jest to tylko i wyłącznie moja sprawa. Zrobiłabym to za własne pieniądze i ku własnej krzywdzie. Proszę mi nie współczuć – powiedziała nam

Ewa Minge została jurorką w nowym show Polsatu Supermodelka Plus Size. Myślicie, że gwiazda pokaże w programie jaka jest naprawdę? Przekonamy się już jesienią.

Zobacz także: Tak wściekłej Ewy Minge jeszcze nie widzieliśmy. Gwiazda nie przebiera w słowach

Ewa Minge - konferencja prasowa Supermodelka Plus Size

Ewa Minge o swoich operacjach plastycznych


Wizerunkowa sesja najnowszej kolekcji Ewy Minge AW 2017/18

Wizerunkowa sesja najnowszej kolekcji Ewy Minge AW 2017/18

Ewa Minge - Plejada 2017

Ewa Minge - Plejada 2017

Ewa Minge - Charytatywna akcja #podarujskrzydla fundacji Black Butterflies!

Ewa Minge - Charytatywna akcja #podarujskrzydla fundacji Black Butterflies!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×