Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Ewa Mielnicka w bikini na wyborach Miss International 2015. Mamy też zdjęcia Polki w konkursowych kreacjach wieczorowych. Wygląda pięknie

Ewa Mielnicka w bikini na Miss International 2015


Ewa Mielnicka w bikini na Miss International 2015

22-letnia Ewa Mielnicka przez ostatnie tygodnie przygotowywała się do najważniejszego konkursu w jej karierze. Polka została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie Miss International. Finał imprezy odbędzie się za kilka dni w Japonii. Jak dotąd, szanse Polski na zwycięstwo oceniane są bardzo wysoko.

Zobacz: Ewa Mielnicka z bardzo wysokimi notowaniami przed konkursem Miss International

Zgrupowanie w Japonii trwa w najlepsze. Dziewczyny z całego świata każdego dnia szkolą się w różnych dziedzinach, by w dniu finałowej gali zachwycić jurorów. Za kandydatkami prezentacja w bikini. Na szczęście dla nas, oczy większości obserwatorów konkursu były zwrócone na Polkę. Mielnicka zachwyciła swoją budową ciała, która jest idealna do prezentacji strojów plażowych, a przede wszystkim długimi nogami. Zobaczcie, jak pięknie wygląda nasza kandydatka w kolorowej bieliźnie.

Ma szansę wygrać konkurs? Trzymamy kciuki.

Ewa Mielnicka w bikini na Miss International 2015

Ewa Mielnicka w bikini na Miss International 2015

Ewa Mielnicka Nessi 2015

Ewa Mielnicka na Miss International 2015

Czy Ewa Mielnicka wygra konkurs Miss International?Komentarzy: 3


SZTAB | 4 listopada 2015, 09:21

Sztab to zazwyczaj zespół ludzi pracujących nad osiągnięciem celu.
Jeśli z p. Ewą Mielnicką pracował „sztab”, to zrobił to dobrze, bo jej medialność i rozpoznawalność jest duża.
Nie wiemy, jaki będzie finał konkursu,w którym bierze udział, ale na pewno „ładnie” reprezentuje Polskę, a przecież o to chodzi. Nie mamy zbyt dobrych notowań na świecie, jako naród, więc zamiast narzekać, cieszmy się z tego pozytywnego ziarenka, tak po prostu. Mieszanie w to biura takiego czy innego nie ma najmniejszego sensu. Każdej sfrustrowanej, „zostawionej sobie”miss polecam ciężką pracę, wyznaczenie celu i pozyskanie sztabu.:-)


GOŚĆ | 4 listopada 2015, 09:11

Nam się wydaje mało profesjonalne, że taki portal publikuje zdjęcia z Warszawy z podpisem ” na Miss International”.
Toż to gołym okiem widać, że to Powiśle a nie Japonia.
Może redaktorom, w natłoku zajęć, przydałaby się solidność i uważność jednocześnie, bo nie wypada to profesjonalnie. A nie jest to jedyna merytoryczna wpadka.


Gość | 2 listopada 2015, 19:14

No w chwili obecnej mozna powiedzieć że jest ładna po prostu cholernie zrobiona a jej wygrana juz na poziomie Miss Polski to już była wielka „niespodzianka z dziwnym zapleczem” ale życzę jej powodzenia przecież pracował na to sztab ludzi nie tak jak nad innymi dziewczynami które zostały wysłane na inne konkursy i musiały się na nie przygotować całkowicie samodzielnie bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony biura miss polski


Dodaj komentarz
×