Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować!...

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]
Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch,...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Dziś piątek, 22.06.2018

Internauci oniemieli z wrażenia! Śliczna Miss Polski pokazała drugą suknię ślubną. Jest jeszcze piękniejsza niż pierwsza!

Ewa Mielnicka druga suknia ślubna


Druga suknia ślubna Ewy Mielnickiej

Ewa Mielnicka podzieliła się efektami swojej ślubnej sesji zdjęciowej. Przypomnijmy, że Miss Polski 2014 w pierwszy weekend czerwca poślubiła swojego narzeczonego, Łukasza Cekałę.

Mielnicka, w tym wyjątkowym dla siebie dniu, ubrała zjawiskową suknię ślubną zaprojektowaną przez Patrycję Kujawę. Na specjalne życzenie panny młodej, kreacja została przyozdobiona motywami kurpiowskimi. Projekt zrobił na internautach piorunujące wrażenie, pojawiły się nawet głosy, że Ewa prezentowała się lepiej niż Meghan Markle, która kilkanaście dni wcześniej poślubiła księcia Harry’ego.

Tradycją ślubnych przyjęć jest także sesja zdjęciowa, którą małżonkowie zdecydowali się zrobić u Dariusza Pogorzelskiego, fotografa z Ostrołęki. Pierwsze ślubne zdjęcia można podziwiać już na Instagramie pięknej miss. Para pozuje w rodzinnych stronach Ewy, w pięknych okolicznościach kurpiowskiej przyrody. Mielnicka na potrzeby sesji założyła drugą suknię ślubną, która, podobnie jak pierwsza, spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony internautów:

  • Sama nie wiem, która suknia ładniejsza. Obie są śliczne!
  • Druga zdecydowanie ładniejsza
  • Ładnemu we wszystkim ładnie – czytamy w komentarzach.

Dodajmy, że Ewa zdobyła popularność jako Miss Polski z 2014 roku, która później próbowała swoich sił w konkursie Miss Supranational, w którym wywalczyła dla Polski miejsce w pierwszej 10. Mielnicka słynie ze stabilnego życia prywatnego. Ze swoim mężem znają się blisko 10 lat, jednak do ubiegłorocznej Wielkanocy para nie myślała o byciu razem.

Wesele Miss Polski 2014 odbyło się w hotelu Korona w Krukach, w przepięknej sali z ogrodem. Zaproszenie na uroczyste przyjęcie wręczono niespełna dwustu gościom. Dodajmy, że Mielnicka urodziła się w miejscowości Baby w gminie Łyse na północnym Mazowszu.

Najpiękniejsza polska miss wychodzi za mąż! Mamy zdjęcia jej obłędnej sukni ślubnej! To dopiero kreacja roku!

Które miejsce w TOP10 zajęła Ewa Mielnicka na Miss Supranational 2016? Polka jest załamana wynikami: „Dobiło mnie to do końca” [WIDEO]

O nie! Wpadka na Miss Supranational 2016! Zamieszanie było ogromne [WIDEO]

Czy podoba Ci się Ewa Mielnicka?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×