Szukaj

Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

Zdjęcie (1) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[1/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (2) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[2/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (3) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[3/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (4) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[4/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (5) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[5/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (6) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[6/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (7) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[7/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (8) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[8/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (9) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[9/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Zdjęcie (10) Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

[10/10] Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

×