Szukaj

Ewa Kuklińska chciała się otruć. Uratowały ją siostry zakonne

Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska chciała popełnić samobójstwo

Ewa Kuklińska w książce Anny Morawskiej – „Twarze depresji”, która 1 października trafi do księgarń dokonuje swoistego rozliczenia z przeszłością. Drugi mąż Ewy zgotował jej istne piekło na ziemi. Profesor nauk ekonomicznych lubił często sięgać po alkohol, bił i znęcała się nad Ewą. Aktorka trzykrotnie wychodziła za mąż. To pokazuje, że nie miała szczęścia w miłości. Trudno było jej ułożyć sobie życie.

Ewa za swojego drugiego męża wyszła z rozsądku . I to był pierwszy błąd, jaki popełniła. Drugim był czas, który upłynął od dnia, kiedy go poznała do dnia ślubu – jedyne dwa tygodnie. To zdecydowanie za mało czasu, by się poznać.

Ewa była bita i niejednokrotnie przed kamerą stawała z sińcami na twarzy. Wtedy najważniejsza rola należała do makijażystek – przykrywały skutki pobicia makijażem.

Niechętnie opowiadam o rękoczynach. Na rejestrację programu telewizyjnego w katowickim Spodku przyjechałam z widocznymi śladami pobicia. Wyglądałam okropnie. Byłam zaszczuta. Wstydziłam się przed rodzicami, że wpuściłam do naszej rodziny strasznego człowieka – tak Ewa Kuklińska wspomina przeszłość w swej książce.

W końcu Ewa nie wytrzymała i wyznała, że chciała się zabić. Postanowiła się otruć.

Po prostu kupiłam tabletki przeciwbólowe z krzyżykiem i postanowiłam się otruć. Połknęłam wszystkie, potężną porcję. Wydawało mi się, że obudziłam się w niebie. (…) Okazało się, że zostałam zawieziona nagle do szpitala, który prowadziły siostry zakonne. (…) Wstydziłam się i było mi strasznie źle – wspomina aktorka

Na szczęście udało jej się wygrać z osobistymi demonami – nie zrezygnowała z salonowego życia i nie zniknęła z przestrzeni publicznej.

Zobacz: Gwiazdy na premierze teledysku Lucky: Rafał Maślak, Ewa Lubert, Dj Adamus [ZDJĘCIA]

 

Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×