Ewa Krawczyk spełni ostatnią wolę Krzysztofa względem syna. Wcześniej nie mówiła, o co ją poprosił

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior

Ewa Krawczyk nie chce komentować reportażu Uwagi!, którego bohaterem był syn jej męża, Krzysztof. Jeden z tabloidów ustalił, że jakiś czas temu razem z mężem podjęli ważną decyzję w sprawie juniora. 

Krzysztof Krawczyk junior był bohaterem reportażu Uwagi!, który nagrywano przez kilka miesięcy. Ze względu na śmierć legendarnego artysty przesunięto premierę materiału i wyemitowano go w środowy oraz czwartkowy wieczór. 47-latek pokazał m.in. warunki, w jakich mieszka, a także zdradził, że nie chce przebywać w domu, gdy nie jest to konieczne. Opowiedział też o kontaktach ze popularnym ojcem. Chociaż w dzieciństwie mieli świetne relacje, te z czasem uległy pogorszeniu. Doszło do tego, że przez długi czas nie rozmawiali.

Syn Krawczyka ujawnił, że utrzymuje się za 1000 złotych miesięcznie. Przez wypadek, jakiemu uległ w dzieciństwie, nie może pójść do pracy. Za tę kwotę musi więc kupić jedzenie oraz niezbędne lekarstwa. Krzysztof Cwynar, opiekun 47-latka, poinformował o jego sytuacji łódzkich urzędników. Prawnicy mieli pomóc mężczyźnie wywalczyć alimenty. Po śmierci muzyka wiadomo, że sprawa się jednak nie rozpocznie.

Dziennikarze Uwagi! dotarli do testamentu piosenkarza. Wynika z niego, że piosenkarz cały swój majątek zapisał żonie, a syn został całkowicie pominięty i został z niczym. Adwokaci zapewniają, że mimo to będą walczyć w sądzie o zapewnienie mu godnego życia.

Ewa Krawczyk zadba o Krzysztofa Krawczyka juniora?

Gdy materiał ujrzał światło dzienne, Super Express poprosił o komentarz Ewę Krawczyk, żonę Krzysztofa Krawczyka. Podkreśliła, że nie chce się do tego odnosić. Dodała, że jej mężowi byłoby przykro, gdyby zobaczył tę publikację:

Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał – powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Chociaż Ewa nie chce się wypowiadać na ten temat, Fakt podaje, że żona muzyka spełni jego ostatnią wolę względem syna:

Jak udało nam się dowiedzieć, jeszcze przed śmiercią męża ustaliła z mężem, w jaki sposób mają zostać zabezpieczone interesy pasierba. Niedawno publicznie zapewniała, że zrobi wszystko, aby Krzysztof junior nie został na lodzie – czytamy w tabloidzie.

Czy Ewie Krawczyk i juniorowi uda się naprawić relacje? Czas pokaże.


Ewa Krawczyk uczciła miesięcznicę śmierci męża

Ewa Krawczyk uczciła miesięcznicę śmierci męża

Ewa Krawczyk w programie Alarm

Ewa Krawczyk w programie Alarm

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Komentarze

 • Gośćlaura pisze:

  Własny ojciec zgotował mu taki los i macocha która go odtrąciła!

 • Anula pisze:

  Brak słów .

 • Gość pisze:

  Podłość bez granic i jeszcze do tego piękne kazanie ale chyba nie dotyczyło zmarłego i jego opłakującej zakończenia dopływu dużej gotówki żony

 • marzy mi się sprawiedliwość pisze:

  A mnie się marzy aby wdowa- Modliszka nic nie dostała ze spadku. Niech zobaczy jak czuje się biedny IGOR głodny, bezradny i bezdomny. Należy jej się ZERO, bo żle traktowała rodzinę męża- jego matkę i jego syna a jego samego namówiła na śmiertelną dawkę trucizny , ciekawe czy sama się zaszczepiła? Chyba nie. Lista zarzutów do żony i wdowy jest ogromna !!! Wystarczy wszystko dokładnie spisać. Modliszka to osoba zła, bez serca, groźna i niebezpieczna. Patrz: Modliszka : Google. Izoluje ofiarę, zaciska pętłę na szyi, doprowadza do śmierci i kradnie cały majątek. Sąd powinien zacząć rozprawę od definicji Modliszki i postawić wdowie silne zarzuty. Na krzywdzie ludzkiej zbudowała swoje małżeństwo, swoje życie i majątek. Odpowiada jako współwinna za wypadek samochodowy, bo powinna siedzieć obok kierowcy i czuwać obok niego skoro był bardzo śpiący i zmęczony. Reasumując : synowi Igorowi należy się cały spadek po Ojcu; za zmarnowane zdrowie i życie, za lata poniewierki, za odrzucenie od rodziny, za operacje, cierpienia i ból, za brak wykształcenia, za zmarnowany talent, za samotność, za brak matki, za wstrętną macochę, za szpitaj
  psychiatryczny. To macocha powinna iść do psychiatryka !!!! Bo bo ma poważne problemy psychiczne i jest dla juniora niebezpieczna. Trzeba ją zamknąć !!! Jest nieobliczalna. Sfałszowała testament. Zamknąć natychmiast.

 • Gość pisze:

  Krawczyk artysta był ale ojcem zadnym, a pani Ewa, przebiegła cwaniara.

 • Gość pisze:

  Po co filmowano ten syf w którym mieszka Junior – dla litości A wystarczyło troszeczkę posprzątać. Nie jest ułomny fizycznie.Dostanie sadownie to co się należy synowi i niepotrzebne spekulacje

  • Gość pisze:

   TAK,posprzątać może.Tez zwróciłam na to uwagę.Chce też zauważyć,że tysiące polskich emerytówżyją za 1000zl.Juniormialtez matkę.Smutne to wszystko.

  • Gość pisze:

   TAK,posprzątać może.Tez zwróciłam na to uwagę.Chce też zauważyć,że tysiące polskich emerytów żyją za 1000zl.Junior mial tez matkę.Smutne to wszystko.

  • Gość pisze:

   A na czym ona siedzi ławki nie widać

  • Gośćula pisze:

   Ten czlowiek bardziej cierpiał ze ojciec odstawil go na boczny tor. Tak marzyl chociaz spiewac w chorku byc blizej rodziny a oddal chore 14 letnie dziecko babci a potem bratu z problemami alkoholowymi

  • Gość pisze:

   A może jedt psychicznie wykończony i ma DEPRESJĘ.Sprzątanie go przeprasza w tskich warunkach.

 • Gośćkobieta pisze:

  Po pierwsze jeśli jest chory i ma padaczkę to jest lekarstwo i trzeba się leczyć i może pracowac w zakładzie chronionym i jest pod opieką ale mieszkać w brudzie to jest lenistwo to jeśli on to pokazał w jakich warunkach żyje w takich jak sobie zgotował może być chory ale mieszkać czysto dlatego teraz oskarża zmarłego ojca a pytam za co

  • Gość pisze:

   On na lekooporna padaczkę na które nie działają leku i znaczną niezdolność czyli pierwsza grupa i zakaz pracy. Ten niby to bałagan to pewno z tego że w jednym pokoju na pokój do spania, mini kuchnie czyli szklanki, czajnik, lodowke, łazienkę widać przybory itp Zwyczajnie nie na się z tym gdzie pidziac w tym małym pokoiku. Skoro całe mieszkanie na 40m a są tam dwa pokoje, kuchnia, łazienkę cztery osoby i do tego balangi to nie ma się co dziwić ze schodzi im z drogi i wszystko magazynuje skoro nie moze nawet isc do kuchni czy łazienki bo tam pija. Latwo jest drugiego osądzać.