Szukaj

Ewa Farna gubi kilogramy na potęgę. Dopiero na zdjęciu w obcisłym body widać jaka już z niej chudzinka

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna jest wyjątkiem, który zaprzecza regule. Podczas gdy wielu ludzi skarży się, że w czasie izolacji przybiera na wadze, ona cały czas chudnie. Właśnie opublikowała kolejne zdjęcie. Pozuje w obcisłym body widać.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że zostaliśmy zamknięci w domach. Wielu z nas skarży się, że spowodowało to, iż waga szybuje w górę, a malejące w zastraszającym tempie ubrania nie poprawiają samopoczucia.

Przykładem, że może być inaczej, jest Ewa Farna, która zachwyca nową sylwetką. Dla niej izolacja okazała się momentem, w którym mogła poświęcić więcej czasu synkowi, mężowi i swojemu zdrowiu. Widocznie traci na wadze, a jej każde kolejne zdjęcie w social mediach zachwyca. To, które pojawiło się w czwartek, a na którym pozuje w obcisłym body, wyraźnie pokazuje, że jest już bardzo szczupła.

Odchudzona Ewa Farna pozuje w obcisłym body. Jak wygląda?

Ewa Farna zachwyca spektakularną metamorfozą. Na każdym nowym zdjęciu wygląda rewelacyjnie, a utrata zbędnych kilogramów jest widoczna gołym okiem. Sekretem odmienionej sylwetki gwiazdy nie są godziny spędzone na siłowni, a zdrowa dieta, która w dużej mierze polega na jedzeniu nieprzetworzonych produktów.

Piosenkarka bardzo wyraźnie schudła. Jakiś czas temu na Instagramie odpowiadała zaciekawionym internautom na pytania na temat swojego codziennego życia, ale również sposobu odżywiania i nowej, znacznie szczuplejszej sylwetki.

Regularnie trenujesz? – zapytał jeden z nich.

Jej odpowiedź zaskoczyła. Ewa na zdjęciach chętnie pokazuje swój płaski brzuch i wszystko wskazuje na to, że wypracowała go bez większego wysiłku:

Nie, może powinnam, ale absolutnie niemalże się nie ruszam. Siedzę z dzieciakiem w domu. Czasami jakiś spacer na świeżym powietrzu, ale nie trenuję – odpowiedziała.

To jak bardzo już zeszczuplała widać na najnowszym zdjęciu. Promuje kolejny projekt ze swoim udziałem. Pozuje ubrana w obcisłe body, na które narzuciła fuksjową marynarkę. Wygląda jak milion dolarów.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem figury Ewy Farnej. Nie ma co się dziwić, że zdecydowała się na odważną stylizację, w końcu warto pochwalić się tak spektakularną utratą kilogramów.


Ewa Farna w obcisłym body

Ewa Farna w obcisłym body

Ewa Farna - 2011 vs. 2021

Ewa Farna - 2011 vs. 2021

Ewa Farna - 2011 vs. 2021

Ewa Farna - 2011 vs. 2021

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Faktycznie pod ta obszerna marynarka dużo widać. Przestańcie pisać ile to znowu schudła bo to już jest nudne

  • Gośćlolo pisze:

    Ona jest chudziutka ?? Losie…… jest bardzo ładna kobieta. Ma kobiece kształty. Chude kobiety nie są ładne a po 30- stce wyglądają jak swoje matki.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×