Zaokrąglona Ewa Farna w objęciach męża. To najsłodsze zdjęcie z okresu ciąży, jakie pokazała

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna opublikowała zdjęcie w ciąży, na którym daje soczystego buziaka swojemu mężowi, Martinowi Chobotowi. Co napisała artystka w komentarzu?

 

Ewa Farna od ponad roku jest mamą małego Artura. Na początku czerwca 2019 roku ogłosiła na Instagramie, że urodziła swoje pierwsze dziecko. Wokalistka i jej mąż, Martin Chobot, bardzo dobrze połączyli kariery z wychowywaniem maluszka. Co jakiś w social mediach gwiazdy możemy obserwować nowe zdjęcia jej synka, a ten rośnie jak na drożdżach, przysparzając mamie wiele radości. Pięknie się rozwija dzięki trosce swoich najbliższych.

Wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie, kiedy z dużym ciążowym brzuchem daje buziaka swojemu mężowi. Z jakiej okazji wyciągnęła stare zdjęcie?

Ewa Farna w ciąży daje buziaka mężowi

Artur przyszedł na świat ponad rok temu, a młoda mama w czasie kwarantanny mogła poświęcić mu bardzo dużo czasu. Choć Farna nie ukrywa, że tęskni za koncertami, to nie narzeka i spełnia się w macierzyństwie. W połączeniu kariery z wychowywaniem dziecka niewątpliwie bardzo pomógł jej mąż Martin Chobot.

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie, a które jest specjalnie dedykowane tacie Artura z okazji Dnia Ojca, możemy podziwiać Ewę z czasów ciąży. Daje czułego buziaka mężowi, a ten rozanielony obejmuje jej już bardzo duży brzuch.

To juz ponad rok temu..
#dzienojca #happyfathersday – napisała.

Zdjęcie jest też dowodem na to, jak nieubłaganie płynie czas. Artur już skończył rok, a wydaje się, jakby Ewa dopiero ogłosiła, że jest w ciąży. Fani komplementują zdjęcie pary i przy okazji życzą wszystkim ojcom tego co najlepsze.


Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna backstage sesji zdjęciowej

Ewa Farna backstage sesji zdjęciowej

Ewa Farna

Ewa Farna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×