Szukaj

Fryzjer gwiazd kompletnie odmienił Ewę Farną. W takim blondzie jest nie do poznania

Ewa Farna w blondzie

Ewa Farna w blondzie

Łukasz Urbański wziął na warsztat fryzurę Ewy Farnej. Wybrał dla niej piękny odcień blondu. Jak wygląda wokalistka po metamorfozie?

Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, wpadł na pomysł, żeby w swoich relacjach na Instagramie dzielić się z obserwatorami metamorfozami gwiazd. Pokazał już, jak wyglądałaby Magda Gessler bez charakterystycznych loków, a w czarnych, krótkich włosach z grzywką na bok, Joanna Krupa w grzywce i różowym kolorze na głowie. Pokazał też zdjęcie Michała Szpaka w krótkich włosach, a także Ulę Dudziak w platynowym blondzie. Nie ominął także Magdy Mołekktórej zmienił długość i kolor.

Oprócz udostępniania i dzielenia się z fanami swoimi inicjatywami daje też możliwość głosowania, czy jego pomysł podoba się internautom. Dzięki temu widać, która wersja fryzury podoba się najbardziej. Tym razem na warsztat wziął Ewę Farną. Jak wygląda całkiem odmieniona wokalistka?

Jak wygląda Ewa Farna w blondzie?

Ewa Farna od lat jest wierna ciemnym włosom. Czasem zmienia ich odcień czy też strzyżenie, ale nigdy nie odważyła się na spektakularną metamorfozę. Gdyby jednak miała ta taką ochotę, to propozycję dla niej ma fryzjer gwiazd.

Łukasz Urbański przerobił zdjęcia Farnej w programie graficznym, dzięki czemu można się przekonać, jak wyglądałaby w jasnych włosach. Na Instastory wrzucił dwie wersje propozycji zmiany w różnych odcieniach blondu. Na jednej fotografii Ewa ma bardzo jasne, wręcz platynowe pasma. Gwiazda jest nie do poznania. Gdyby zdecydowała się na taki odcień, okazałoby się, że jej fani mogą jej nie poznać.

Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna w blond włosach

Metamorfoza zachwyciła fanów piosenkarki, którzy głosowali w sondzie, jaką zawsze przeprowadza Łukasz Urbański. 60 procent z nich głosowało na odpowiedź „Wow, jest moc”. Tylko 40 procent fanów uznało, że w ciemnych włosach Ewa Farna wygląda lepiej.

Na kolejnym zdjęciu po przeróbce wokalistka ma platynowy blond z różowym refleksem. Ta metamorfoza zachwyciła aż 70 procent internautów, którzy głosowali na odpowiedź „Jest super”.

Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna w blond włosach

Obie zmiany spektakularne, a Ewa wygląda zupełnie inaczej. A wam jak się podoba propozycja Łukaszka Urbańskiego?


Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×