Ewa Farna zmiotła w pył siostry Godlewskie! Pokazała jak wygląda w samych majteczkach i staniczku! Rakieta!

Ewa Farna pochwaliła się płaskim brzuchem

Kilka dni temu internet zagotował się po poście sióstr Godlewskich, które na swoim Facebooku poinformowały fanów o nadchodzącym teledysku i w bardzo niewybredny sposób zaatakowały Ewę Farną. Aspirujące celebrytki przekroczyły granicę, publicznie oskarżając gwiazdę o to, że o siebie nie dba:

Kto chce premierę pierwszego teledysku i singla @siostrygodlewskie? Będzie w nim trochę ruchu wiec może @ewa_farna93 obejrzysz i tym razem to MY nauczymy Cię czegoś nowego dla Ciebie .. czyli jak dbać o ciało .. ? 

Choć wpis szybko zniknął z ich profilu, powinny już doskonale wiedzieć, że w internecie nic nie ginie, a użytkownicy nie zapominają. Jak się okazuje, Ewa również nie zapomniała i w odpowiedzi na niezbyt eleganckie – delikatnie ujmując – zachowanie sióstr wstawiła na swój Instagram zdjęcie, które na dobre powinno zamknąć usta wszystkim, którzy oskarżają ją o przybranie na wadze i zaniedbanie.

Fani byli zachwyceni, a na siostrach Godlewskich nie zostawili suchej nitki:

  • Jest kolosalna różnica miedzy dbaniem o ciało a ,,przerabianiem,, go do granic możliwości.Owe siostry chyba ze względu na ich,,inteligencje,, tego nie wiedzą??

  • Nie przejmuj się tymi szlauchami… One nie maja w głowie nic, tylko botoks 🙂

  • Kurde Ewcia nie bierz wszystkich komentarzy do siebie . Masz sie dobrze czuć zdrowo i wyglądać normalnie . Masz super figurę kawał dobrego talentu i to jest najważniejsze. A słowa sióstr glonojadek wpuść jedynym uchem i drugim wypuść . Bo ani wyglądu nie ma talentu też nie ma . Jesteś moja idolką mam nadzieję że nigdy sie nie zmienisz ! Pozdrawiam buziaki ?

  •  To Ty masz się czuć najpiękniej w swoim ciele! „Idealna sylwetka” w wielu przypadkach w dzisiejszych czasach stała się przykryciem zgnilizny i kompleksów które cały czas są. Ściskam Cię z całego serca! Myśle, że wiele młodych dziewczyn – Twoich fanek się z Tobą utożsamia. Nie daj się! Nie dajcie się silikonom, sztuczności i fałszywemu poczuciu wartości! Jesteście cudne i bez tego ??❤️

Riposta z klasą. Jak zawsze.

 


Ewa Farna pokazała płaski brzuch

Ewa Farna pokazała płaski brzuch

Ewa Farna w wersji seksi!

Ewa Farna w wersji seksi!

Ewa Farna na siłowni

Ewa Farna na siłowni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×