Ewa Farna z zaokrąglonym brzuszkiem tańczy przy choince i śpiewa „All I Want for Christmas”. Fani oszaleli z zachwytu

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna złożyła fanom życzenia na Boże Narodzenie. Gwiazda wykonała dla nich taniec przy choince, a także zaśpiewała świąteczny hit Mariah Carey. To trzeba zobaczyć.

Ewa Farna zyskała ogromną popularność za sprawą singla Cicho, który z miejsca stał się hitem. Gwiazda swoją karierę dzieli pomiędzy Czechami a Polską. Łącznie nagrała już dziesięć albumów studyjnych. Na początku 2022 roku ukaże się jedenasty, zatytułowany Umami. Pomimo niezwalniającej tempa popularności, w pewnym momencie postanowiła usunąć się w cień.

Wkrótce okazało się, że gwiazda postanowiła ułożyć swoje życie prywatne i stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężem jest Martin Chobot, któremu urodziła syna Artura. Artystka najwyraźniej zatęskniła za sceną, ponieważ zaraz po porodzie powróciła do muzyki. Ponownie zaczęła koncertować oraz regularnie pojawiała się w studiu nagraniowym, gdzie pracowała nad nowym materiałem.

Gwiazda wielokrotnie w wywiadach ubolewa nad tym, że ludzie komentują jej wagę, nie szczędząc przy tym niemiłych słów. W odpowiedzi na bezlitosne komentarze, sześć miesięcy temu, ukazał się singiel Ciało. Utwór nawiązuje do samoakceptacji. W teledysku wystąpiły kobiety, które prezentowały swoje niedoskonałości. Ewa pokazała w klipie blizny oraz rozstępy poporodowe.

28-latka kilka miesięcy temu podzieliła się radosną nowiną. Po raz drugi zaszła w ciążę. Od tego momentu regularnie publikuje zdjęcia zaokrąglonego brzuszka. Zapewnia jednak, że nie zamierza robić sobie przerwy od pracy.

Ewa Farna śpiewa All I Want for Christmas

Artystka jest wyjątkowo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją blisko 650 tysięcy osób. Wykorzystała to medium do tego, by złożyć swoim fanom życzenia z okazji Bożego Narodzenia:

Wesołych świąt kochani! Bądźcie zdrowi, szczęśliwi kochający i kochani! Dziękuję za przepiękny rok.

Farna nie omieszkała uraczyć internautów nagraniem. Gwiazda zatańczyła przy choince z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Dodatkowo zaśpiewała świąteczny hit Mariah Carey All I Want for Christmas. Fani nie ukrywali zachwytu. Zasypali gwiazdę pozytywnymi komentarzami:

  • Najlepsza z najlepszych. Ewunia masz głos jak dzwon.
  • Jesteś absolutnie GENIALNA.
  • Piękna o cudownym głosie i z mega poczuciem humoru. Wesołych Świąt dla całej Twojej rodziny.

Podoba Wam się jej wykonanie świątecznego hitu?


Ewa Farna śpiewa świąteczny hit Mariah Carey

Ewa Farna śpiewa świąteczny hit Mariah Carey

Ewa Farna śpiewa świąteczny hit Mariah Carey

Ewa Farna śpiewa świąteczny hit Mariah Carey

Ewa Farna w drugiej ciąży

Ewa Farna w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×