Ewa Farna jest w ciąży! Pokazała brzuch w uroczym teledysku!

Ewa Farna jest w ciąży?

Ewa Farna jest w ciąży?

Ewa Farna jest w ciąży!

Ewa Farna jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w swoim czerskim teledysku. Zobacz go.

Ewa Farna jest młodziutka, ale już może pochwalić się wieloma sukcesami w życiu zawodowym. Jej głos spokojnie mógłby konkurować z wokalem Adele, wydała kilka płyt, single sięgały zenitu popularności, a sama Farna cieszy się niebywałym posłuchem u swoich fanów w kilku krajach Europy. Śliczna wokalistka niedawno zaczęła również odnosić sukcesy na polu prywatnym – cichaczem wyszła za mąż i poinformowała o tym świat już po fakcie, publikując piękne zdjęcie w sukni ślubnej. Skąd decyzja o trzymaniu ceremonii w tajemnicy?

Bardzo zależało mi na tym, by utrzymać ten najważniejszy i najbardziej intymny dzień w życiu w sekrecie. Cieszę się, że nikt mnie nie zdradził i pół roku przed ceremonią nie przeczytałam w gazetach kiedy i gdzie zostanę żoną oraz ile kosztowała moja suknia ślubna, zaś po ślubie – o tym, czy Radwańska wyglądała lepiej ode mnie i ile wina wypili goście – wyznała we „Twoim Imperium”.

Zalała ją fala gratulacji, a media natychmiast zaczęły się zastanawiać kiedy przyjdzie czas na pierwsze dziecko. W wywiadzie z Twoim Imperium Ewa sama rozwiała te wątpliwości. Wyznała, że ma ogromne plany jeśli chodzi o rodzinę:

Za dziesięć lat będę obchodzić 35. urodziny. Zapewne całe przedszkole będziemy wtedy mieli z mężem w domu – odparła tajemniczo.

Radosną nowinę o ciąży Ewa Farna ogłosiła w teledysku do czeskiej piosenki Ta o nas, w którym pokazała ciążowy brzuszek. Zobacz teledysk i sceny (pod koniec klipu).

Ewa Farna zmiotła w pył siostry Godlewskie! Pokazała jak wygląda w samych majteczkach i staniczku! Rakieta!

Ewa Farna pierwszy raz o swoim cichym ślubie! Pochwaliła się nowym dowodem osobistym

Ewa Farna pochwaliła się nagraniem ze ślubu! [WIDEO]


Ewa Farna i Martin Chobot zostaną rodzicami

Ewa Farna i Martin Chobot zostaną rodzicami

Ewa Farna spodziewa się dziecka

Ewa Farna spodziewa się dziecka

Ewa Farna z ciążowym brzuchem w teledysku

Ewa Farna z ciążowym brzuchem w teledysku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×