Szukaj

Ewa Farna pokazała syna w pełnej okazałości. Zdjęciem uroczego bobasa promuje nowy singiel

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna w końcu zaprezentowała swojego półrocznego synka Artura w całej okazałości. Jest już dużym chłopcem, a jego widok jest w stanie roztopić nawet najtwardsze serca!

Kiedy Ewa Farna latem ubiegłego roku została mamą, bardzo szybko pokazała na Instagramie zdjęcie z synem, zdradzając przy okazji, jak go nazwała. Razem z mężem Martinem Chobotem postanowili, że najbardziej pasuje do chłopca imię Artur. Ale wokalistka poprosiła też przy tej okazji, aby nikt nie wchodził z butami w ich życie prywatne.

Poproszę o szanowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi – napisała na Instagramie.

Synek błyskawicznie stał się jej oczkiem w głowie, jednak rzadko udostępniała jego zdjęcia. Poza tymi zamieszczonymi zaraz po porodzie, wrzuciła tylko kilka wspólnych, zrobionych podczas spacerów, jedno z backstage’u koncertu i niedawno jedno ze świąt Bożego Narodzenia. Ale teraz w końcu przedstawiła światu Artura w całej jego okazałości.

Ewa Farna pokazała syna Artura

Maluch ma na śpioszkach napis: „Nowy w załodze”.

Jesteś jak pełnia, bo nie dajesz śnić. Kto dla Was jest pełnią?
Przez miłość do kogo nie możecie spokojnie spać? – spytała pod zdjęciem.

Artystka oczywiście nawiązała w ten sposób do singla Pełnia, który nagrała ostatnio razem ze Smolastym. To pierwszy duet tych artystów, którzy na co dzień wykonują zupełnie inne gatunki muzyczne. A piosenkarka nie ukrywa, że jest współpracą z raperem podekscytowana.

— Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to, byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi — ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia — zdradziła.

I część fanów rzeczywiście odniosła się do piosenki. Ale zdecydowana większość skupiła się na małym „Arcisiu”.

  • Ale już duży jest. Kochanie, przepiękne zdjęcie
  • Jaki słodziak
  • Oj tak dziecko, to zdecydowanie miłość, która nie pozwala spać  – pisali.

Czy teraz kolejnym krokiem celebrytki będzie pokazanie uroczej zapewne twarzy synka?

Zobacz: Ewa Farna zdradziła, jak mieszka. Te szczegóły Was zaskoczą!


Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna z synem

Ewa Farna z synem

Ewa Farna - rodzinne zdjęcie

Ewa Farna - rodzinne zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×