Szukaj

Ewa Farna świętuje pierwszy taki Dzień Matki! Gwiazda ma ogromny powód do radości

Poród Ewy Farnej zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni, piosenkarka po raz pierwszy zostanie mamą! Zanim jednak na świecie przywita swojego synka, podzieliła się z fanami zdjęciem z mamuśką! Panie są do siebie naprawdę podobne!
Ewa Farna

Ewa Farna karierę zaczęła będąc dzieckiem. Mając zaledwie kilkanaście lat wystąpiła w programie Od przedszkola do Opola, by po kilku latach od jego emisji wrócić z debiutanckim album. Jej muzyka spodobała się milionom Polaków, którzy zaprowadzili ją na sam szczyt! Każdy jej singiel ląduje w czołówce list przebojów, a artystka nieprzerwanie koncertuje po Polsce i Czechach. W najbliższym czasie będzie musiała siłą rzeczy zwolnić tempo, ponieważ zostanie mamą.

Choć obecnie piosenkarka rzadziej spotyka się z fanami, utrzymuje z nimi stały kontakt na Instagramie. Wczoraj z okazji Dnia Matki podzieliła się fotografią z wakacji, na których była z ukochaną rodzicielką. Zdjęciu towarzyszy naprawdę wzruszający opis, z którego jasno wynika, że Ewa ma ogromny powód do radości:

Oby każde dziecko na świecie mogło mieć taką mamę jak ja – czytamy.

Dla Ewy wczorajsze święto musiało być wyjątkowe. W końcu gwiazda już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko i sama dowie się, jak to jest być mamą. Będzie musiała zmierzyć się z zupełnie nowym wyzwaniem, jakiego do tej pory nie doświadczyła. Wiedząc jednak jak Farna bardzo pragnęła zostać mamą, jesteśmy pewni, że w nowej roli poradzi sobie znakomicie, a za kilkanaście lat jej synek napisze podobne słowa jakie ona wczoraj!

Zobacz: Ewa Farna pokazała ogromny ciążowy brzuszek na ostatnim koncercie przed porodem! Imponujące krągłości to mało powiedziane!

Zobacz: Ewa Farna przed samym porodem przeżyła szok! W stan osłupienia wprawiła ją zaskakująca wiadomość z pałacu prezydenckiego!

Zobacz: Ewa Farna zaplanowała krótki urlop macierzyński. Już wiadomo kiedy urodzi i wróci na scenę


Czy Ewa Farna i Martin Chobot pasują do siebie?

×